Jókai Mór: Régi jó táblabírák. Pest 1870. Második kiadás. Heckenast Gusztáv tulajdona. Újrakötve korabeli vászon kötésben, első pár oldalon a szélek levágva.
Révai Nagy Lexikona (I-XX. kötet + pótkötet - teljes) Bp., 1911-1935, Révai. 21 db. A 15.-21. kötetig a hasonmás kiadásból pótolt 7 kötettel. Több száz színes és fekete-fehér melléklettel, térképpel, táblázattal, stb., több ezer szövegközti képpel, ábrával. - Kiadói, egységes, gerincén aranyozott vászonkötésben, az elülső táblán vaknyomásos díszítéssel. Mind jó állapotban.
A francia nyelvnek 1000 szó segítségével magánúton való megtanulására Schidlof B. Dr. művét a magyar közönség számára átdolgozta Dr. Honti Rezső. Bp, é.n., Lingua Kiadó. Francia nyelvlecke 10 füzeben, kiadói félvászon borítóban. Hiánytalan, jó állapotban