Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 77

Petőfi Sándor összes költeményei - Hazai művészek rajzaival díszített 3. népies kiadás, Bp., 1886 Athenaeum. 498p. Festett, kiadói egészvászon kötésben. (közepes állapotban)
12073.

Rufpreis:
2 400 HUF

Jókai Mór: Régi jó táblabírák. Pest 1870. Második kiadás. Heckenast Gusztáv tulajdona. Újrakötve korabeli vászon kötésben, első pár oldalon a szélek levágva.
12074.

Rufpreis:
2 000 HUF

Turzó Ferenc: Robinzon és a mi Robinzon irodalmunk Nyitra 1899. Huszár István könyvnyomdája 82p. Aranyozott egészvászon kötésben
12075.

Rufpreis:
1 400 HUF

Révai Nagy Lexikona (I-XX. kötet + pótkötet - teljes) Bp., 1911-1935, Révai. 21 db. A 15.-21. kötetig a hasonmás kiadásból pótolt 7 kötettel.  Több száz színes és fekete-fehér melléklettel, térképpel, táblázattal, stb., több ezer szövegközti képpel, ábrával. - Kiadói, egységes, gerincén aranyozott vászonkötésben, az elülső táblán vaknyomásos díszítéssel. Mind jó állapotban.
12076.

Révai Nagy Lexikona (I-XX. kötet + pótkötet - teljes)
Bp., 1911-1935, Révai. 21 db. A 15.-21. kötetig a hasonmás kiadásból pótolt 7 kötettel.
Több száz színes és fekete-fehér melléklettel, térképpel, táblázattal, stb., több ezer szövegközti képpel, ábrával. - Kiadói, egységes, gerincén aranyozott vászonkötésben, az elülső táblán vaknyomásos díszítéssel. Mind jó állapotban.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

12077.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

1909 A Zászlónk c. ifjúsági lap évfolyama 437 képpel. Szép, festett egészvászon kötésben
12078.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

12079.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dr. Áldor Viktor: A Prostitúció. Bp., Sándor József és tsa. Előzéklap nélkül. 230p.
12080.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hetényi-Heidlberg Ernő: Énekek éneke! Stylus kiadó 1942, Bokor és Fischer könyvnyomda, Bp., kemény papírkötés
12081.

Rufpreis:
800 HUF

Vitéz Somogyvári Gyula versei Bp., én. Singer és Wolfner
12082.

Rufpreis:
800 HUF

A francia nyelvnek 1000 szó segítségével magánúton való megtanulására Schidlof B. Dr. művét a magyar közönség számára átdolgozta Dr. Honti Rezső. Bp, é.n., Lingua Kiadó. Francia nyelvlecke 10 füzeben, kiadói félvászon borítóban. Hiánytalan, jó állapotban
12083.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bebel Ágost: A nő és a szocializmus, Bp. 1919 Népszava, félvászon kötésben
12084.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF