Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 77
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
539260
12097
173
22000
Remekírók Képes Könyvtára 24 kötete. Bp, 1905 körül. Franklin. ritka Leszik féle, festett, aranyozott egészvászon kötésben. Jó állapotban
563744
12098
173
100
Német irányítószám- és telefonkönyv a 80-as évekből 2 kötetben / German telephone directory from the 80's
523772
12099
173
546972
12100
173
Endrődi Sándor: A Magyar Költészet Kincsesháza ép gerinccel, Bp., é.n. Athenaeum .Hibás gerinccel, lapok foltosak
562503
12101
173
A Pesti Hírlap nagy naptára az 1929. közzönséges évre. Légrády ny. 480p. egészvászon kötésben, hibátlan állapotban
575279
12102
173
4400
1930 Halhatatlan szerelem - nagy költők és nagy festők művészetének tükrében vászonkötésben, szövegközti és egész oldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Pesti Napló 1930, Szép állapotban.
581378
12103
173
Herczeg Ferenc: Északi fény. (Herczeg Ferenc Munkái Gyűjteményes Díszkiadás XXXI.) Bp., 1925, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben 581380
12104
173
Herczeg Ferenc: A honszerző. (Herczeg Ferenc Munkái Gyűjteményes Díszkiadás III.) Bp., 1925, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben 581383
12105
173
Surányi Miklós: Herczeg Ferenc. (Herczeg Ferenc Munkái Gyűjteményes Díszkiadás) Bp., 1925, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben
546073
12106
173
Básti Lajos: Sziréna. Bp., 1942. Szerzői. 151p. kissé laza egészvászon kötés
488101
12107
173
1930 Halhatatlan szerelem - nagy költők és nagy festők művészetének tükrében vászonkötésben, szövegközti és egész oldalas képekkel gazdagon illusztrálva, gerince sérült 581418
12108
173
Az Egységes Magyar Gyorsírás Könyvtára. Szerk. Radnai Béla. 1930/24-25., 28-31. sz. Egybekötve félvászon kötésben, ajándékozó címkével
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF