Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 77

Remekírók Képes Könyvtára 24 kötete. Bp, 1905 körül. Franklin. ritka Leszik féle, festett, aranyozott egészvászon kötésben. Jó állapotban
12097.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Német irányítószám- és telefonkönyv a 80-as évekből 2 kötetben /  German telephone directory from the 80's
12098.

Német irányítószám- és telefonkönyv a 80-as évekből 2 kötetben /
German telephone directory from the 80's

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

12099.

4 db külföldi sakkönyv: 2 orosz, 1 svéd, 1 német /
Russian, Swedish, German books about chess

Rufpreis:
1 600 HUF

Endrődi Sándor: A Magyar Költészet Kincsesháza ép gerinccel, Bp., é.n. Athenaeum .Hibás gerinccel, lapok foltosak
12100.

Rufpreis:
1 000 HUF

A Pesti Hírlap nagy naptára az 1929. közzönséges évre. Légrády ny. 480p. egészvászon kötésben, hibátlan állapotban
12101.

Rufpreis:
1 000 HUF

1930 Halhatatlan szerelem - nagy költők és nagy festők művészetének tükrében vászonkötésben, szövegközti és egész oldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Pesti Napló 1930, Szép állapotban.
12102.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Herczeg Ferenc: Északi fény. (Herczeg Ferenc Munkái Gyűjteményes Díszkiadás XXXI.) Bp., 1925, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben
12103.

Rufpreis:
1 000 HUF

Herczeg Ferenc: A honszerző. (Herczeg Ferenc Munkái Gyűjteményes Díszkiadás III.) Bp., 1925, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben
12104.

Rufpreis:
1 000 HUF

Surányi Miklós: Herczeg Ferenc. (Herczeg Ferenc Munkái Gyűjteményes Díszkiadás) Bp., 1925, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben
12105.

Rufpreis:
1 000 HUF

Básti Lajos: Sziréna. Bp., 1942. Szerzői. 151p. kissé laza egészvászon kötés
12106.

Rufpreis:
1 200 HUF

1930 Halhatatlan szerelem - nagy költők és nagy festők művészetének tükrében vászonkötésben, szövegközti és egész oldalas képekkel gazdagon illusztrálva, gerince sérült
12107.

Rufpreis:
1 000 HUF

Az Egységes Magyar Gyorsírás Könyvtára. Szerk. Radnai Béla. 1930/24-25., 28-31. sz. Egybekötve félvászon kötésben, ajándékozó címkével
12108.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF