Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 95

Thomas Krist: Werkstatt-Tabellen für die Metallindustrie, Bd. 1-2. Leipzig, 1952, Fachbuchverlag. Újrakötve, rengeteg illusztrációval
12381.

Rufpreis:
1 000 HUF

A szerszámkészítés kézikönyve. Szerk. Simon Pál. Bp., 1954, Nehézipari Könyv- és Folyóiratkiadó Vállalat. Kiadói vászonkötésben (a címlapon tollas beírás)
12382.

Rufpreis:
1 000 HUF

4db szexualitással kapcsolatos könyv: Füst Milán: Szexuál-lélektani elmélkedések; Aids? Elkerülheted!; Beszélnünk kell róla; A nemi úton terjedő betegségek
12383.

Rufpreis:
800 HUF

15db mesekönyv és leporelló
12384.

15db mesekönyv és leporelló

Rufpreis:
1 000 HUF

Kis könyvtétel főleg német nyelvű, természettudományos, történeti, művészettörténeti, bélyeg témájú könyvekkel+ Lukács György: Az írástudók felelőssége. Bp., 1945, Szikra. Papírkötésben, jó állapotban /  Mosly German books on science, history and art
12385.

Kis könyvtétel főleg német nyelvű, természettudományos, történeti, művészettörténeti, bélyeg témájú könyvekkel+ Lukács György: Az írástudók felelőssége. Bp., 1945, Szikra. Papírkötésben, jó állapotban /
Mosly German books on science, history and art

Rufpreis:
1 000 HUF

Velhagen & Klasings: Grosser Volksatlas, Bielefeld und Leipzig, 1938, herausgegeben Dr. Konrad Frenzel, kiadói egészvászon kötésben, a gerinc hiányzik
12386.

Rufpreis:
1 000 HUF

Csengey Gusztáv: A mocsarak királya. Fáy Dezső (1888-1954) rajzaival. Bp., é.n., Révai. Kiadói rajzos, kissé megkopott, félvászon kötésben
12387.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Eörsi István: A derűlátás esélyei. Bp., 1981, Szépirodalmi; Lonci narancssárgában. Bp., 1976, Szépirodalmi (dedikált!)
12388.

Rufpreis:
800 HUF

2db orosz nyelvvel kapcsolatos könyv: Dr Nádor, Dr Orlay: Orosz nyelvkönyv I. és egy két nyelvű ifjúsági füzet
12389.

Rufpreis:
800 HUF

Tamási Áron: Ábel az országban. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. A kiadó 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás, egészvászon kötésben, jó állapotban
12390.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ternai Zoltán: A motorkerékpár. Motorkerékpár vizsgaismeretek. Bp., 1965, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötésben, szövegközti ábrákkal, fotókkal
12391.

Rufpreis:
1 600 HUF

Revicky Gyula összes költeményei. (Remekírók Képes Könyvtára) Bp., é.n., Lampel. Leszik-féle liliomos egészvászon kötésben, jó állapotban
12392.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF