Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 95
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
572952
12381
172
Thomas Krist: Werkstatt-Tabellen für die Metallindustrie, Bd. 1-2. Leipzig, 1952, Fachbuchverlag. Újrakötve, rengeteg illusztrációval
572999
12382
172
A szerszámkészítés kézikönyve. Szerk. Simon Pál. Bp., 1954, Nehézipari Könyv- és Folyóiratkiadó Vállalat. Kiadói vászonkötésben (a címlapon tollas beírás)
520513
12383
172
4db szexualitással kapcsolatos könyv: Füst Milán: Szexuál-lélektani elmélkedések; Aids? Elkerülheted!; Beszélnünk kell róla; A nemi úton terjedő betegségek
570566
12384
172
15db mesekönyv és leporelló 551977
12385
172
Kis könyvtétel főleg német nyelvű, természettudományos, történeti, művészettörténeti, bélyeg témájú könyvekkel+ Lukács György: Az írástudók felelőssége. Bp., 1945, Szikra. Papírkötésben, jó állapotban / Mosly German books on science, history and art
563576
12386
172
Velhagen & Klasings: Grosser Volksatlas, Bielefeld und Leipzig, 1938, herausgegeben Dr. Konrad Frenzel, kiadói egészvászon kötésben, a gerinc hiányzik 566654
12387
172
Csengey Gusztáv: A mocsarak királya. Fáy Dezső (1888-1954) rajzaival. Bp., é.n., Révai. Kiadói rajzos, kissé megkopott, félvászon kötésben
573988
12388
172
Eörsi István: A derűlátás esélyei. Bp., 1981, Szépirodalmi; Lonci narancssárgában. Bp., 1976, Szépirodalmi (dedikált!)
586257
12389
172
2db orosz nyelvvel kapcsolatos könyv: Dr Nádor, Dr Orlay: Orosz nyelvkönyv I. és egy két nyelvű ifjúsági füzet
586524
12390
172
Tamási Áron: Ábel az országban. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. A kiadó 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás, egészvászon kötésben, jó állapotban
586117
12391
172
Ternai Zoltán: A motorkerékpár. Motorkerékpár vizsgaismeretek. Bp., 1965, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötésben, szövegközti ábrákkal, fotókkal
517817
12392
172
Revicky Gyula összes költeményei. (Remekírók Képes Könyvtára) Bp., é.n., Lampel. Leszik-féle liliomos egészvászon kötésben, jó állapotban
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF