Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 95

Yliaster Daleth: Magicon. Bp. 1999. Tuan Kiadó, Ezotériával foglalkozó könyv.
12357.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kókay István dalai. Budapest. 1931 Nádor Kálmán kiadása.
12358.

Rufpreis:
800 HUF

Strindberg Ágost: Haláltánc. Ford. Mikes Lajos. Bp., 1923, Dick Manó. Dekoratív festett vászonkötésben, aranyozott dombornyomattal. Sarkoknál kis kopással, jó állapotban
12359.

Rufpreis:
1 000 HUF

Mirza-Saffi dalai. Bp., 1880, Grimm Gusztáv. Korabeli, dombornyomott, aranyozott egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel, a hátsó borítón lévő foltoktól eltekintve szép állapotban
12360.

Rufpreis:
1 000 HUF

12361.

Rufpreis:
1 000 HUF

Forel Ágoston: A nemi kérdés. Bp., é.n., Nova Irodalmi Intézet. Kopottas egészvászon kötésben, illusztrációkkal
12362.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vegyes tétel: 2db csendes-óceáni korall és 8db háború előtti kiadású, főleg vallási témájú idegen nyelvű könyv, többek között: az Újtestamentum görög-német, ill. görög nyelven, Lessing's Hamburgische Dramaturgie stb. /  Lot with corals and 8 (mainly religous) books published cca1900 in ancient Greek, Latin and German
12363.

Vegyes tétel: 2db csendes-óceáni korall és 8db háború előtti kiadású, főleg vallási témájú idegen nyelvű könyv, többek között: az Újtestamentum görög-német, ill. görög nyelven, Lessing's Hamburgische Dramaturgie stb. /
Lot with corals and 8 (mainly religous) books published cca1900 in ancient Greek, Latin and German

Rufpreis:
1 000 HUF

1939. Erdélyi Helikon. Teljes évfolyam szerk.: Kisbán Miklós-Kós Károly. Egészvászon kötésben.
12364.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dr. Bíró Bertalan: A szegedi üstökös. Márton Lajos címlaptervével és illusztrációival. Bp., [1940], Korda Rt. Kissé viseltes kiadói papírkötésben
12365.

Rufpreis:
1 200 HUF

Révész Gyula: A sertések nevelése, tartása és gondozása. Bp., 1900. Franklin. 90p. + Hozzákötve: Monostori Károly: A Juhtenyésztés alapvonalai 80p. Mindkettő számos illusztrációval. Egészvászon sorozatkötésben.
12366.

Rufpreis:
2 000 HUF

A szocializmus diadala után, A szocializmus fejlődése napjainkig. Egybekötve. Bp.1899,1903 Franklin-Társulat
12367.

Rufpreis:
800 HUF

Négy darab könyv: Kínai horoszkóp, Csillagjóslás, Asztrológia a gyakorlatban, Hamis világképek
12368.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF