Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 95
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
583692
12357
172
Yliaster Daleth: Magicon. Bp. 1999. Tuan Kiadó, Ezotériával foglalkozó könyv. 583980
12358
172
Kókay István dalai. Budapest. 1931 Nádor Kálmán kiadása. 437220
12359
172
Strindberg Ágost: Haláltánc. Ford. Mikes Lajos. Bp., 1923, Dick Manó. Dekoratív festett vászonkötésben, aranyozott dombornyomattal. Sarkoknál kis kopással, jó állapotban
427251
12360
172
Mirza-Saffi dalai. Bp., 1880, Grimm Gusztáv. Korabeli, dombornyomott, aranyozott egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel, a hátsó borítón lévő foltoktól eltekintve szép állapotban 453943
12361
172
Vas Gereben: Jurátusélet. Korrajz. Gyulay László rajzaival. Bp., é.n., Franklin Társulat. Félvászon kötésben, jó állapotban
400197
12362
172
Forel Ágoston: A nemi kérdés. Bp., é.n., Nova Irodalmi Intézet. Kopottas egészvászon kötésben, illusztrációkkal
583381
12363
172
Vegyes tétel: 2db csendes-óceáni korall és 8db háború előtti kiadású, főleg vallási témájú idegen nyelvű könyv, többek között: az Újtestamentum görög-német, ill. görög nyelven, Lessing's Hamburgische Dramaturgie stb. / Lot with corals and 8 (mainly religous) books published cca1900 in ancient Greek, Latin and German 582980
12364
172
1939. Erdélyi Helikon. Teljes évfolyam szerk.: Kisbán Miklós-Kós Károly. Egészvászon kötésben. 584698
12365
172
Dr. Bíró Bertalan: A szegedi üstökös. Márton Lajos címlaptervével és illusztrációival. Bp., [1940], Korda Rt. Kissé viseltes kiadói papírkötésben
582838
12366
172
Révész Gyula: A sertések nevelése, tartása és gondozása. Bp., 1900. Franklin. 90p. + Hozzákötve: Monostori Károly: A Juhtenyésztés alapvonalai 80p. Mindkettő számos illusztrációval. Egészvászon sorozatkötésben. 584311
12367
172
A szocializmus diadala után, A szocializmus fejlődése napjainkig. Egybekötve. Bp.1899,1903 Franklin-Társulat 584061
12368
172
Négy darab könyv: Kínai horoszkóp, Csillagjóslás, Asztrológia a gyakorlatban, Hamis világképek Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF