https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 95

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Hóman Bálint - Szekfu Gyula: Magyar történet I-VIII. kötet (öt kötetbe kötve). Bp. 1941 - 1943. Kir. Magy. Egyetemi Nyomda. 5 kötet. Számos képpel, részben színes térképpel, táblázatokkal. Kiadói aranyozott félbor kötésben, jó állapotban.
1
12345.

Hóman Bálint - Szekfu Gyula: Magyar történet I-VIII. kötet (öt kötetbe kötve). Bp. 1941 - 1943. Kir. Magy. Egyetemi Nyomda. 5 kötet. Számos képpel, részben színes térképpel, táblázatokkal. Kiadói aranyozott félbor kötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
EUR
,
93,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A Franklin kézi lexikona I-III. Teljes. Bp., 1912. Franklin Társulat. Szecessziós félbőr kötésben. (Egyik kötet gerince elhasadt, de könnyen javítható)
1
12346.

A Franklin kézi lexikona I-III. Teljes. Bp., 1912. Franklin Társulat. Szecessziós félbőr kötésben. (Egyik kötet gerince elhasadt, de könnyen javítható)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pluhár István: A berlini olimpia. Az 1936. évi berlini olimpia története 400 képpel. Bp., 1936, Dr. Marjay Frigyes. Aranyozott vászonkötésben, a gerincen kis szakadással, rengeteg érdekes fotóval, jó állapotban
1
12347.

Pluhár István: A berlini olimpia. Az 1936. évi berlini olimpia története 400 képpel. Bp., 1936, Dr. Marjay Frigyes. Aranyozott vászonkötésben, a gerincen kis szakadással, rengeteg érdekes fotóval, jó állapotban

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
10
 
Puskin: Bahcsiszeráji szökőkút. Fülöp Zoltán és Márk Tivadar illusztrációival. Bp., 1957 Magyar Helikon
1
12348.

Puskin: Bahcsiszeráji szökőkút. Fülöp Zoltán és Márk Tivadar illusztrációival. Bp., 1957 Magyar Helikon

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
7
 
Herczegh Ferenc: Új idők Társadalmi, szépirodalmi, művészeti és társadalmi képes hetilap 18. évfolyama 1911 október-1912 március aranyozott kiadói egészvászon kötésben ( gerinc sérült)
1
12349.

Herczegh Ferenc: Új idők Társadalmi, szépirodalmi, művészeti és társadalmi képes hetilap 18. évfolyama 1911 október-1912 március aranyozott kiadói egészvászon kötésben ( gerinc sérült)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Csathó Kálmán munkái - Gyűjteményes kiadás. I-XII. kötet, Teljes sorozat. Bp., 1928, Singer és Wolfner, Kiadói, egységes félbőr-kötésben. (Szép állapotban)
1
12350.

Csathó Kálmán munkái - Gyűjteményes kiadás. I-XII. kötet, Teljes sorozat. Bp., 1928, Singer és Wolfner, Kiadói, egységes félbőr-kötésben. (Szép állapotban)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kisfaludy Károly Minden munkái, Bp. 1892 - 1893. Franklin-Társulat. I-VI. kötetek (hiány: III.) Kiadói, dúsan aranyozott, festett vaknyomásos (Gottermayer), egészvászon díszkötésben, márványozott lap szélekkel gyönyörű állapotban!
1
12351.

Kisfaludy Károly Minden munkái, Bp. 1892 - 1893. Franklin-Társulat. I-VI. kötetek (hiány: III.) Kiadói, dúsan aranyozott, festett vaknyomásos (Gottermayer), egészvászon díszkötésben, márványozott lap szélekkel gyönyörű állapotban!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
EUR
,
93,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Herczegh Ferenc munkái. Gyűjteményes díszkiadás. I-XL.+ 1 köt. hiányzik: 4.,12.,20.,30. kötetek, Bp., 1925, Singer és Wolfner, Kiadói, dúsan és díszesen aranyozott, vaknyomásos, egészvászon-kötésben jó állapotban
1
12352.

Herczegh Ferenc munkái. Gyűjteményes díszkiadás. I-XL.+ 1 köt. hiányzik: 4.,12.,20.,30. kötetek, Bp., 1925, Singer és Wolfner, Kiadói, dúsan és díszesen aranyozott, vaknyomásos, egészvászon-kötésben jó állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
EUR
,
75,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Magyar Remekírók sorozat. A magyar irodalom főművei. 1-55. kötet (hiány: 3,4,5,22,33,34,35,42-46). Bp. 1905-1906. Franklin.  Egységes, Gottermayer tulipános vászonkötésben 44 db Nagyon szép állapotban!
1
12353.

Magyar Remekírók sorozat. A magyar irodalom főművei. 1-55. kötet (hiány: 3,4,5,22,33,34,35,42-46). Bp. 1905-1906. Franklin. Egységes, Gottermayer tulipános vászonkötésben 44 db Nagyon szép állapotban!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
EUR
,
125,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vörösmarty összes művei I., II., IV. kötet (Epikai költeményei, Lyrai költeményei, Drámai költeményei)- Sajtó alá rendezte Gyulay Pál, Bp. 1884-1885, Méhner, Franklin társulat, Dúsan aranyozott kiadói egészvászon kötésben, márványozott lapszélekkel (1 lap sérült, a kötések szép állapotban)
1
12354.

Vörösmarty összes művei I., II., IV. kötet (Epikai költeményei, Lyrai költeményei, Drámai költeményei)- Sajtó alá rendezte Gyulay Pál, Bp. 1884-1885, Méhner, Franklin társulat, Dúsan aranyozott kiadói egészvászon kötésben, márványozott lapszélekkel (1 lap sérült, a kötések szép állapotban)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
EUR
,
40,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
14 db új állapotú, érdekes Readers Digest könyv. 4 regény egy könyvben
1
12355.

14 db új állapotú, érdekes Readers Digest könyv. 4 regény egy könyvben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gróf Széchenyi István összes munkái. Széchenyi és Kossuth írói és hírlapi vitája I.-II. 460p. + 1211p. Bp., 1903 Magyar Történelmi Társulat. Egybekötve.
1
12356.

Gróf Széchenyi István összes munkái. Széchenyi és Kossuth írói és hírlapi vitája I.-II. 460p. + 1211p. Bp., 1903 Magyar Történelmi Társulat. Egybekötve.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse