Hóman Bálint - Szekfu Gyula: Magyar történet I-VIII. kötet (öt kötetbe kötve). Bp. 1941 - 1943. Kir. Magy. Egyetemi Nyomda. 5 kötet. Számos képpel, részben színes térképpel, táblázatokkal. Kiadói aranyozott félbor kötésben, jó állapotban.
Pluhár István: A berlini olimpia. Az 1936. évi berlini olimpia története 400 képpel. Bp., 1936, Dr. Marjay Frigyes. Aranyozott vászonkötésben, a gerincen kis szakadással, rengeteg érdekes fotóval, jó állapotban
Herczegh Ferenc: Új idők Társadalmi, szépirodalmi, művészeti és társadalmi képes hetilap 18. évfolyama 1911 október-1912 március aranyozott kiadói egészvászon kötésben ( gerinc sérült)
Herczegh Ferenc munkái. Gyűjteményes díszkiadás. I-XL.+ 1 köt. hiányzik: 4.,12.,20.,30. kötetek, Bp., 1925, Singer és Wolfner, Kiadói, dúsan és díszesen aranyozott, vaknyomásos, egészvászon-kötésben jó állapotban
Vörösmarty összes művei I., II., IV. kötet (Epikai költeményei, Lyrai költeményei, Drámai költeményei)- Sajtó alá rendezte Gyulay Pál, Bp. 1884-1885, Méhner, Franklin társulat, Dúsan aranyozott kiadói egészvászon kötésben, márványozott lapszélekkel (1 lap sérült, a kötések szép állapotban)
Gróf Széchenyi István összes munkái. Széchenyi és Kossuth írói és hírlapi vitája I.-II. 460p. + 1211p. Bp., 1903 Magyar Történelmi Társulat. Egybekötve.