Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 95

Vörösmarty Lyrai költeményei I.-II. kötet - Sajtó alá rendezte Gyulay Pál, Bp. 1884-1885, Méhner, Franklin társulat, Dúsan aranyozott kiadói egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel (3 lap sérült, 1 hiány)
12369.

Rufpreis:
2 000 HUF

Prém József: Vándormadár színmű három felvonásban. A Kolozsvári Nemzeti Színház pályázatán a Bölöny díjat nyerte, Bp., 1899, Vass József könyvkereskedése, aranyozott gerincű egészvászon kötés, szép állapotban
12370.

Rufpreis:
800 HUF

Dr. Gömör Béla: Szemben az árral. Bp 2006. Gmr Reklámügynökség Bt. László Károly portréja
12371.

Rufpreis:
1 600 HUF

Pallas Nagy Lexikona. A teljes 16 kötet 25 kötetbe újrakötve félvászon kötésben. 3-4 kötet kivételével jó állapotban
12372.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Krist, Gustav: Dante pokla megvalósul. Pasol plenny. Ford. Berend Miklósné. Bp., 1937. Grill. Javított egészvászon kötésben
12373.

Rufpreis:
1 000 HUF

12374.

Rufpreis:
1 600 HUF

12375.

Rufpreis:
5 000 HUF

12376.

Rufpreis:
1 000 HUF

Farkas Geiza: Démonok közt, társadalom lélektani tanulmány, Bp. Grill Károly, 1929. 46p.
12377.

Rufpreis:
800 HUF

Magyart a magyarnak sorozat 4 kötete, Singer és Wolfner, aranyozott egészvászon kötésben
12378.

Rufpreis:
800 HUF

Móricz Zsigmond Harmatos rózsa, Légrády, 1917 Második kiadás, Falus Elek tervezte papírborítóval (kissé foszlott)
12379.

Rufpreis:
1 000 HUF

Álomház 2000 - Háztervek építkezőknek és álmodozóknak, Családi ház tervgyűjtemény és szakkatalógus 1997, kiadja az Álomház 2000 kiadó, címjegyzékkel
12380.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF