Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 95
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
405713
12369
172
Vörösmarty Lyrai költeményei I.-II. kötet - Sajtó alá rendezte Gyulay Pál, Bp. 1884-1885, Méhner, Franklin társulat, Dúsan aranyozott kiadói egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel (3 lap sérült, 1 hiány)
405096
12370
172
Prém József: Vándormadár színmű három felvonásban. A Kolozsvári Nemzeti Színház pályázatán a Bölöny díjat nyerte, Bp., 1899, Vass József könyvkereskedése, aranyozott gerincű egészvászon kötés, szép állapotban
587736
12371
172
Dr. Gömör Béla: Szemben az árral. Bp 2006. Gmr Reklámügynökség Bt. László Károly portréja
553302
12372
172
24000
Pallas Nagy Lexikona. A teljes 16 kötet 25 kötetbe újrakötve félvászon kötésben. 3-4 kötet kivételével jó állapotban
546598
12373
172
Krist, Gustav: Dante pokla megvalósul. Pasol plenny. Ford. Berend Miklósné. Bp., 1937. Grill. Javított egészvászon kötésben
587554
12374
172
412016
12375
172
520521
12376
172
401998
12377
172
Farkas Geiza: Démonok közt, társadalom lélektani tanulmány, Bp. Grill Károly, 1929. 46p. 401122
12378
172
Magyart a magyarnak sorozat 4 kötete, Singer és Wolfner, aranyozott egészvászon kötésben 401097
12379
172
Móricz Zsigmond Harmatos rózsa, Légrády, 1917 Második kiadás, Falus Elek tervezte papírborítóval (kissé foszlott) 531232
12380
172
Álomház 2000 - Háztervek építkezőknek és álmodozóknak, Családi ház tervgyűjtemény és szakkatalógus 1997, kiadja az Álomház 2000 kiadó, címjegyzékkel Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF