Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 95
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
457091
12393
172
Shakspere: János király. Arany János fordítása. Bp., 1898 Ráth Mór. Festett, Leszik-féle papírkötésben. Gerincen kis kopások, egyébként jó állapotú
537989
12394
172
A Pesti Hírlap Lexikona A-Z, Légrády Testvérek nyomdája, Bp. 1937, 2.350 képpel, 49 térképpel, 20 színes térképpel, statisztikai táblával, stb., kiadói egészvászon kötésben, a gerinc sérült 549170
12395
172
Ternai Zoltán: A gépkocsi. Bp., 1962, Műszaki Könyvkiadó. Szövegközti illusztrációkkal, 32db színes táblával, kiadói félvászon kötésben
551200
12396
172
Isaák Gyula: Büntető törvénykönyv I. Bp., 1928, Grill Károly. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban (a gerincen kis sérülés) 524983
12397
172
Vegyes könyv tétel: 8 db 1956-al foglalkozó könyv + Györök Leó: Lázadó hajósnép. Bp. én. Athenaeum. Festett, sérült egészvászon kötésben + Pogány József - bíró László József: Magyarország 3 nyelvű képes kiadvány a kultúra minden területét magában foglaló cikkekkel 48p. Magazine about Hungary in 3 languages with photos + 1 Régi szódásüveg 31cm magas,
546354
12398
172
Fenton: Földünk titkai. Bp., 1950 Dante.
546582
12399
172
Vághidi Ferenc: Wellington Bp., én. Cserépfalvi. 439p. Kiadói, aranyozott, egészvászon kötésben.
513730
12400
172
Magyar törvénytár. Corpus Juris Hungarici. 1912. évi törvények pótlásokkal. Bp., 1913, Franklin-Társulat. Aranyozott gerincű félbőr kötésben
546779
12401
172
Nyírő József: Madéfalvi veszedelem, 1939. Révai Kiadó, kiadói halinakötésben 563671
12402
172
563670
12403
172
502657
12404
172
1938 A XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus emlékkönyve, Szent István Társulat kiadása. kiadói, jó állapotú egészvászon kötésben
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF