Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 95

Shakspere: János király. Arany János fordítása. Bp., 1898 Ráth Mór. Festett, Leszik-féle papírkötésben. Gerincen kis kopások, egyébként jó állapotú
12393.

Rufpreis:
1 000 HUF

A Pesti Hírlap Lexikona A-Z, Légrády Testvérek nyomdája, Bp. 1937, 2.350 képpel, 49 térképpel, 20 színes térképpel, statisztikai táblával, stb., kiadói egészvászon kötésben, a gerinc sérült
12394.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ternai Zoltán: A gépkocsi. Bp., 1962, Műszaki Könyvkiadó. Szövegközti illusztrációkkal, 32db színes táblával, kiadói félvászon kötésben
12395.

Rufpreis:
800 HUF

Isaák Gyula: Büntető törvénykönyv I. Bp., 1928, Grill Károly. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban (a gerincen kis sérülés)
12396.

Rufpreis:
1 400 HUF

Vegyes könyv tétel: 8 db 1956-al foglalkozó könyv + 	 Györök Leó: Lázadó hajósnép. Bp. én. Athenaeum. Festett, sérült egészvászon kötésben + Pogány József - bíró László József: Magyarország 3 nyelvű képes kiadvány a kultúra minden területét magában foglaló cikkekkel 48p. Magazine about Hungary in 3 languages with photos + 1 Régi szódásüveg 31cm magas,
12397.

Vegyes könyv tétel: 8 db 1956-al foglalkozó könyv +
Györök Leó: Lázadó hajósnép. Bp. én. Athenaeum. Festett, sérült egészvászon kötésben + Pogány József - bíró László József: Magyarország 3 nyelvű képes kiadvány a kultúra minden területét magában foglaló cikkekkel 48p. Magazine about Hungary in 3 languages with photos + 1 Régi szódásüveg 31cm magas,

Rufpreis:
1 000 HUF

Fenton: Földünk titkai. Bp., 1950 Dante.
12398.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vághidi Ferenc: Wellington Bp., én. Cserépfalvi. 439p. Kiadói, aranyozott, egészvászon kötésben.
12399.

Rufpreis:
1 200 HUF

Magyar törvénytár. Corpus Juris Hungarici. 1912. évi törvények pótlásokkal. Bp., 1913, Franklin-Társulat. Aranyozott gerincű félbőr kötésben
12400.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Nyírő József: Madéfalvi veszedelem, 1939. Révai Kiadó, kiadói halinakötésben
12401.

Rufpreis:
1 600 HUF

12402.

Rufpreis:
3 000 HUF

12403.

Rufpreis:
3 000 HUF

1938 A XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus emlékkönyve, Szent István Társulat kiadása. kiadói, jó állapotú egészvászon kötésben
12404.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF