Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 95
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
571950
12405
172
Gerely Mihály: Atlasz, mire rendeltél. Bp., 1966 Szépirodalmi. Szász Endrének szóló dedikálással
546836
12406
172
Walter Tibor: A repülő ember. Bp. 1942 Magy. Repülő Sajtóváll. és Stádium. 184p. kétoldalas fotók. Félvászon kötésben.
563751
12407
172
563728
12408
172
Költők és írók - Élet és jellemrajzok az irodalom köréből 6db kötet: Petrarca, Mikszáth Kálmán, Arany János, Shakespere, Kisfaludy, Baksay Sándor
539166
12409
172
Jókai Mór összes művei sorozat 8 kötete, Franklin-Társulat tulajdona, Révai Testvérek kiadása, Bp. 1895, kiadói egészvászon kötésben, mind sérült gerinccel, megviselt állapotban 563447
12410
172
A Pesti Hirlap lexikona. A mindennapi élet és az összes ismeretek kézikönyve egy kötetben, A-Z, rengeteg képpel és térképpel. Bp, 1937, Pesti Hirlap. Dombornyomott, aranyozott kiadói vászonkötésben. Hibátlan állapotban!
572843
12411
172
549630
12412
172
4800
427255
12413
172
Szomaházy István: A titokzatos szerző, Bp., 1920 Singer és Wolfner. Kiadói papírkötésben 450162
12414
172
436596
12415
172
Frontregények: H. G. Wells: Akik otthon maradtak. Bp., [1940], Pantheon. Kiadói festett egészvászon kötésben, jó állapotban
436591
12416
172
Frontregények: Joseph Kessel: A repülőtiszt. Ford. Déry Tibor. Bp., [1940], Pantheon. Kiadói festett egészvászon kötésben, jó állapotban
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF