Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 95

Gerely Mihály: Atlasz, mire rendeltél. Bp., 1966 Szépirodalmi. Szász Endrének szóló dedikálással
12405.

Rufpreis:
1 400 HUF

Walter Tibor: A repülő ember. Bp. 1942 Magy. Repülő Sajtóváll. és Stádium. 184p. kétoldalas fotók. Félvászon kötésben.
12406.

Rufpreis:
3 000 HUF

12407.

Rufpreis:
800 HUF

Költők és írók - Élet és jellemrajzok az irodalom köréből 6db kötet: Petrarca, Mikszáth Kálmán, Arany János, Shakespere, Kisfaludy, Baksay Sándor
12408.

Rufpreis:
2 800 HUF

Jókai Mór összes művei sorozat 8 kötete, Franklin-Társulat tulajdona, Révai Testvérek kiadása, Bp. 1895, kiadói egészvászon kötésben, mind sérült gerinccel, megviselt állapotban
12409.

Rufpreis:
800 HUF

A Pesti Hirlap lexikona. A mindennapi élet és az összes ismeretek kézikönyve egy kötetben, A-Z, rengeteg képpel és térképpel. Bp, 1937, Pesti Hirlap. Dombornyomott, aranyozott kiadói vászonkötésben. Hibátlan állapotban!
12410.

Rufpreis:
5 000 HUF

12411.

Rufpreis:
4 000 HUF

12412.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Szomaházy István: A titokzatos szerző, Bp.,  1920 Singer és Wolfner. Kiadói papírkötésben
12413.

Rufpreis:
800 HUF

12414.

Rufpreis:
1 400 HUF

Frontregények: H. G. Wells: Akik otthon maradtak. Bp., [1940], Pantheon. Kiadói festett egészvászon kötésben, jó állapotban
12415.

Rufpreis:
800 HUF

Frontregények: Joseph Kessel: A repülőtiszt. Ford. Déry Tibor. Bp., [1940], Pantheon. Kiadói festett egészvászon kötésben, jó állapotban
12416.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF