Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 266
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
511255
10109
171
23000
Lunyák Ottó: Csendélet. Olaj, vászon 75x100 cm keretben 580909
10110
171
Macskássy Izolda (1945-): Királynő, akvarell-tus, selyem kartonra kasírozva 29x21 cm, üvegezett keretben
503615
10111
171
15000
383309
10112
171
28000
503048
10113
171
Markó jelzéssel. Folyóparti táj. Olaj, karton, keretben 60x40 cm
548890
10114
171
14000
Martinelli Jenő (1886-1954): Önarc kép (1921), ceruza, papír, üvegezett keretben, 20×17 cm
477557
10116
171
497104
10117
171
Merényi Rudolf (1893-1957):Pihenő modell, rézkarc üvegezett keretben 32,5x42,5cm
536829
10118
171
L. Michel jelzéssel: Rózsás csendélet, olaj-vászon, 70x50cm, keretben
548291
10119
171
54000
Miklósi Mautschenbacher Ödön (1881-1942): Az újszülött, pasztell, papír, hátoldalán jelzett, üvegezett keretben, 75×65 cm
548328
10120
171
50000
Miklósi Mautschenbacher Ödön (1881-1942): Bibliai jelenet, pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 53×48 cm
510828
10121
171
M. Lándori Angyalka: Éjszakai találka, pasztell-papír, jelzett, üvegezett keretben 63x59cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF