Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 266

Lunyák Ottó: Csendélet. Olaj, vászon 75x100 cm keretben
10109.

Rufpreis:
23 000 HUF
62,33
71,88

Macskássy Izolda (1945-): Királynő, akvarell-tus, selyem kartonra kasírozva 29x21 cm, üvegezett keretben
10110.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10111.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10112.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Markó jelzéssel. Folyóparti táj. Olaj, karton, keretben 60x40 cm
10113.

Rufpreis:
10 000 HUF

Martinelli Jenő (1886-1954): Önarc kép (1921), ceruza, papír, üvegezett keretben, 20×17 cm
10114.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

10116.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Merényi Rudolf (1893-1957):Pihenő modell, rézkarc üvegezett keretben 32,5x42,5cm
10117.

Rufpreis:
6 000 HUF

L. Michel jelzéssel: Rózsás csendélet, olaj-vászon, 70x50cm, keretben
10118.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Miklósi Mautschenbacher Ödön (1881-1942): Az újszülött, pasztell, papír, hátoldalán jelzett, üvegezett keretben, 75×65 cm
10119.

Rufpreis:
54 000 HUF
146,34
168,75

Miklósi Mautschenbacher Ödön (1881-1942): Bibliai jelenet, pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 53×48 cm
10120.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

M. Lándori Angyalka: Éjszakai találka, pasztell-papír, jelzett, üvegezett keretben 63x59cm
10121.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF