Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 266
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
568440
10036
171
Cs. Németh Miklós (1934): Kompozíció, olaj, papír, jelzés nélkül, 70x100cm (sérült)
509812
10037
171
40000
Cs. Németh Miklós (1943-): Vidéki éjszaka, olaj-karton üvegezett keretben 106x75cm
567659
10038
171
Derkovits Gyula és Dési Huber István 16 grafikája 1949, 2 db hiányzik, Dési: Overallos munkás, Pásztorleány bivalyokkal, mappa szakadt az ofszeteknek semmi bajuk
578028
10039
171
Dévényi János (1934): Virtuális háromszög, akril, papír, jelzett, keretben, 30x30cm
578027
10040
171
Dévényi János (1934): Félkörök, akril, papír, jelzett, keretben, 30x30cm
366768
10041
171
30000
566046
10042
171
58000
Drégely László (1932-1990): Őszi csendélet, olaj, papír-farost, üvegezett keretben, 115×60 cm kerettel
529339
10043
171
D.M. jelzéssel: Szeretet, vegyes technika, farost, keretben, 32x40cm
494578
10044
171
494581
10045
171
472568
10046
171
13000
558468
10047
171
Endrédy György (1910-1988): Koponyás tájkép, szénrajz, papír, jelzett, üvegezett keretben 26×33 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF