Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 266

Cs. Németh Miklós (1934): Kompozíció, olaj, papír, jelzés nélkül, 70x100cm (sérült)
10036.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Cs. Németh Miklós (1943-): Vidéki éjszaka, olaj-karton üvegezett keretben 106x75cm
10037.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Derkovits Gyula és Dési Huber István 16 grafikája 1949, 2 db hiányzik, Dési: Overallos munkás, Pásztorleány bivalyokkal, mappa szakadt az ofszeteknek semmi bajuk
10038.

Rufpreis:
5 000 HUF

Dévényi János (1934): Virtuális háromszög, akril, papír, jelzett, keretben, 30x30cm
10039.

Rufpreis:
12 000 HUF

Dévényi János (1934): Félkörök, akril, papír, jelzett, keretben, 30x30cm
10040.

Rufpreis:
12 000 HUF

10041.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Drégely László (1932-1990): Őszi csendélet, olaj, papír-farost, üvegezett keretben, 115×60 cm kerettel
10042.

Rufpreis:
58 000 HUF
157,18
181,25

D.M. jelzéssel: Szeretet, vegyes technika, farost, keretben, 32x40cm
10043.

Rufpreis:
12 000 HUF

10044.

Rufpreis:
3 000 HUF

10045.

Rufpreis:
8 000 HUF

10046.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Endrédy György (1910-1988): Koponyás tájkép, szénrajz, papír, jelzett, üvegezett keretben 26×33 cm
10047.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF