Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 266
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
451452
10085
171
40000
536587
10086
171
K. Irén 1916 jelzéssel: Falusi idill, olaj-vászon, 40,5x81cm, keretben
548536
10087
171
Kiss Terézia (1928-): Alkonyat Zebegényben 97/100, rézkarc, papír, jelzett, 24×29 cm
542286
10088
171
Kiss Terézia (1926): Pünkösdirózsa, rézkarc 85/100, papír, 30×23 cm
471634
10089
171
26000
Kéméndy Jenőnek tulajdonított: Öreg zsidó férfi. Olaj, vászon. 908. jelzéssel. Keretben 55x65 cm
488892
10090
171
19000
558039
10091
171
26000
Koch Vilmos (1927-2006): Sikátor (1985), olaj, farost, jelzett, 80×60 cm
531086
10092
171
Kocsis Emese: Csendélet körtékkel, tempera-karton, jelzett, keretben 49x62cm
457056
10093
171
Kondor Béla (1931-1972): Az öreg halász és a tenger Fametszet 7x11 cm, paszpartuban 20x30 cm
457041
10094
171
Kondor Béla (1931-1972): Afrika, fametszet 12x15 cm, paszpartuban 26x36 cm
427005
10095
171
Kondor Béla (1931-1972): Az öreg halász és a tenger Fametszet 7x11 cm, paszpartuban 21x30 cm
457060
10096
171
Kondor Béla (1931-1972): Fametszet 7x11 cm, paszpartuban 20x30 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF