Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 266
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
552672
10182
171
1500
Szörényi Emese: Női akt, tus, papír, jelzett, apróbb hibákkal 467890
10183
171
50000
Szüle Péter (1886-1944): Libapásztor nő. Olaj, vászon. Jelzett. / Peter Szüle: Goose-sheperd. Oil, canvas. Signed. 65x80 cm
510746
10184
171
Themleitner Zoltán jelzéssel: Alkonyat, olaj-karton 18x20cm, sérült fakeretben
471648
10185
171
Thuróczy Zoltán (1935): Tájkép. Olaj, farost, jelzett. Keretben 80x60 cm 546480
10186
171
T.M. jelzéssel: Női fej, akvarell, papír, 30×21 cm
540743
10187
171
CCa XX.sz.eleje, Torday J szignóval, A megáradt patak, olaj,vászon 30×45cm. Rusztikus régi keretben. 569079
10188
171
Török Endre (1926-1980): Duna, színezett linó, jelzett, 19/100 sérült keretben 42x52 cm
528965
10189
171
28000
Turcsán Miklós (1944): Folyópart. Olaj, farost. jelzett. Keretben. 80x60 cm
399590
10190
171
T. Winkler Attila: Erdei táj, pasztel-papír, jelzett, keretben 60x80cm 526319
10191
171
Udvary G. jelzéssel: Falusi ház, pasztell-papír, üvegezett keretben 54x36cm
567593
10192
171
26000
Umbach jelzéssel: Templomrészlet 1827 (valószínűleg Felvidék). Akvarell, papír / (church part) watercolor, paper 64x58 cm
542877
10193
171
Varga Mátyás: Látkép, rézkarc 77/100, papír. Jelzett, 24x29 cm, keret nélkül.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF