Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 266
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
454006
10134
171
40000
470960
10135
171
40000
Orbán Attila (1958): Négy alak, akril-vászon, jelzett 95x115 cm
447903
10136
171
40000
Orbán Attila (1958): Grate figure, akril-vászon, jelzett, 120x80 cm
449460
10137
171
517229
10138
171
Pápai Éva: Ex libris P. Ultsch, linómetszet, jelzett, 10,5x15cm
455786
10139
171
516030
10140
171
Dr. P. Benedek jelzéssel: Férfi portré, akvarell-papír, üvegezett keretben 26x35
519138
10141
171
55000
Péczely Antal (1891-1944): Templombelső. olaj, vászon, jelzett. 40x50cm keretben
576883
10142
171
Petrik Albert (1876-1916): Női akt, kréta, akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 28x22,5cm 516041
10143
171
Porkl jelzéssel: "A kert" kutya, grafit-papír, üvegezett keretben 25x31cm
467887
10144
171
65000
Pólya Iván (1889-1939): Kávézó nő. Olaj, vászon. Jelzett. / Ivan Polya: Coffe-drinker. Oil, canvas. Signed 40x55 cm 514497
10145
171
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF