Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 266

10134.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Orbán Attila (1958): Négy alak, akril-vászon, jelzett 95x115 cm
10135.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Orbán Attila (1958): Grate figure, akril-vászon, jelzett, 120x80 cm
10136.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

10137.

Rufpreis:
3 000 HUF

Pápai Éva: Ex libris P. Ultsch, linómetszet, jelzett, 10,5x15cm
10138.

Rufpreis:
1 000 HUF

10139.

Rufpreis:
8 000 HUF

Dr. P. Benedek jelzéssel: Férfi portré, akvarell-papír, üvegezett keretben 26x35
10140.

Rufpreis:
1 000 HUF

Péczely Antal (1891-1944): Templombelső. olaj, vászon, jelzett. 40x50cm keretben
10141.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

Petrik Albert (1876-1916): Női akt, kréta, akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 28x22,5cm
10142.

Rufpreis:
2 400 HUF

Porkl jelzéssel: "A kert" kutya, grafit-papír, üvegezett keretben 25x31cm
10143.

Rufpreis:
1 000 HUF

Pólya Iván (1889-1939): Kávézó nő. Olaj, vászon. Jelzett. / Ivan Polya: Coffe-drinker. Oil, canvas. Signed 40x55 cm
10144.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

10145.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF