Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 97

Dr Nádor, Dr Orlay: Orosz nyelvkönyv I.
12466.

Rufpreis:
800 HUF

Márai Sándor: Bébi vagy az első szerelem. Bp., 1928. Pantheon 250p. Első kiadás. Félvászon kötésben
12467.

Rufpreis:
2 000 HUF

Mikszáth Kálmán: Mikor a mécses már csak pislog. Elbeszélések. Bp. 1906. Révai. 316p. Aranyozott, festett, dombornyomásos kiadói Gottermayer-féle egészvászon-kötésben, festett lapszélekkel.
12468.

Rufpreis:
5 000 HUF

Nyírő József: Madéfalvi veszedelem, 1939. Révai Kiadó, kiadói halinakötésben
12469.

Rufpreis:
1 600 HUF

Nyírő József: Uz Bence, Révai Kiadó, Bp., 1936. kiadói halinakötésben
12470.

Rufpreis:
1 600 HUF

Nyirő József: Havasok könyve. Bp., 1936, Révai. Festett halina kötésben, szép állapotban
12471.

Rufpreis:
2 400 HUF

12472.

Rufpreis:
3 000 HUF

12473.

Rufpreis:
3 000 HUF

Erdélyi Csillagok. Arcok Erdély szellemi múltjából, Kolozsvár, 1935. Erdélyi Szépmíves Céh. Jó állapotban
12474.

Rufpreis:
1 600 HUF

Pekár Gyula: Az esztendő legendája Bp., 1899 Athenaeum. Egészvászon kötésben. eg ylap kijár egyébként jó állapotban
12475.

Rufpreis:
2 000 HUF

Henry P. Didon: Jézus Krisztus, ford. Kiss János és Sulyok István, Bp. 1896, Kiss János kiadása, díszkiadás, aranyozott festett egészvászon kötésben, színes selyemképpel díszítve, a gericnél sérült
12476.

Rufpreis:
6 000 HUF

Berzsenyi Dániel munkái. Bp., é.n., Lampel. Remekírók képes könyvtára Leszik-féle liliomos festett egászvászon kötésben, jó állapotú
12477.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF