Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 97
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
571987
12466
170
Dr Nádor, Dr Orlay: Orosz nyelvkönyv I.
571965
12467
170
Márai Sándor: Bébi vagy az első szerelem. Bp., 1928. Pantheon 250p. Első kiadás. Félvászon kötésben 573448
12468
170
Mikszáth Kálmán: Mikor a mécses már csak pislog. Elbeszélések. Bp. 1906. Révai. 316p. Aranyozott, festett, dombornyomásos kiadói Gottermayer-féle egészvászon-kötésben, festett lapszélekkel. 546779
12469
170
Nyírő József: Madéfalvi veszedelem, 1939. Révai Kiadó, kiadói halinakötésben
562431
12470
170
Nyírő József: Uz Bence, Révai Kiadó, Bp., 1936. kiadói halinakötésben 573218
12471
170
Nyirő József: Havasok könyve. Bp., 1936, Révai. Festett halina kötésben, szép állapotban 563670
12472
170
563671
12473
170
412077
12474
170
Erdélyi Csillagok. Arcok Erdély szellemi múltjából, Kolozsvár, 1935. Erdélyi Szépmíves Céh. Jó állapotban
522891
12475
170
Pekár Gyula: Az esztendő legendája Bp., 1899 Athenaeum. Egészvászon kötésben. eg ylap kijár egyébként jó állapotban 549552
12476
170
Henry P. Didon: Jézus Krisztus, ford. Kiss János és Sulyok István, Bp. 1896, Kiss János kiadása, díszkiadás, aranyozott festett egészvászon kötésben, színes selyemképpel díszítve, a gericnél sérült 572795
12477
170
Berzsenyi Dániel munkái. Bp., é.n., Lampel. Remekírók képes könyvtára Leszik-féle liliomos festett egászvászon kötésben, jó állapotú Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF