Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 97

A tolvajnyelv szótára. Bp., 1911. Radó Izor (Bp.-i Államrendőrség kiadása) borító nélkül, megviselt első lappal 76p.
12442.

Rufpreis:
2 000 HUF

12443.

Rufpreis:
3 000 HUF

Omár Chájjám: Rubáíját. Bp., 1965, Magyar Helikon. Szász Endre illusztrációival, a művész által dedikált (!) példány, sorszámozott, kiadói, egészbőr kötésben (gerincen kis sérülés)
12444.

Rufpreis:
5 000 HUF

Franz Ney: Schlüssel zu der nach Ollendorff's neuer Methode bearbeiteten ungarischen Sprachlehre / Kulcs az Ollendorff módszerében szerkesztett magyar nyelvtan gyakorlataihoz. Pest, 1866, Druck von Ph. Wodianer, p64
12445.

Rufpreis:
800 HUF

Baráth Ferencz: Aesthetika. Bevezetésül a verstannal. 2. jav. és bőv. kiadás. Bp., 1886. Franklin. Korabeli félvászon kötésben
12446.

Rufpreis:
1 600 HUF

A Pesti Hirlap könyvtára: A Föld és lakói. 1350 mélynyomású fényképpel, 8 színes térképmelléklettel, 75 szövegközti térképpel, táblázatokkal illusztrálva. Bp, 1938, A Pesti Hírlap Kiadása. Aranyozott egészvászon kötésben (a gerincen az aranyozás kopott, egyébként kiváló állapotban)
12447.

Rufpreis:
1 200 HUF

1957 Tűzoltási szemle, kiadja a BM Országos Tűzrendészeti Parancsnokság
12448.

Rufpreis:
1 200 HUF

Tansegédlet a műszaki mentőszolgálat részére, kiadja a Polgári védelem műszaki-mentő szakszolgálati országos parancsnoksága, sorszámozott példány
12449.

Rufpreis:
1 000 HUF

S. Szabó Ferenc: A hatvanéves mezőgazdasági múzeum. Bp., 1956. Mezőgazdasági Múzeum. 242p.
12450.

Rufpreis:
2 800 HUF

12451.

Rufpreis:
8 000 HUF

Benedek Rózsi. B. Radó Lili: Magyar nagyasszonyok. gr. Apponyi Albertné előszavával Bp. 1937. Dante. 160 p. 1 sztl.lev. 4 t. Kiadói festett félvászon-kötésben. sérült gerinccel (belül egy firkával)
12452.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ország-Világ almanach 1913. Az Ország-Világ szépirodalmi képes hetilap előfizetőinek újévi ajándéka. Szerk. Váradi Antal, Falk Zsigmond, Bp. 1913. Orsz. Irodalmi Rt., Szövegközti képekkel, reklámokkal gazdagon illusztrálva. Aranyozott, festett, díszes szecessziós kiadói félvászon-kötésben (a kötés hibás)
12453.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF