Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 97

Jules Romains: Verdun előtt. Pantheon. egészvászon kötésben
12454.

Rufpreis:
1 600 HUF

Verne Gyula összes munkái: Egy khinai viszontagságai Khinában, Franklin-társulat kiadása, Bp. 1899, festett egészvászon kötésben, kissé kopott állapotban
12455.

Rufpreis:
2 400 HUF

F. M. Dosztojevszkij: A félkegyelmű I-II. Ford. Szabó Endre. Bp., 1910-1911, Révai Testvérek. Kiadói díszes, aranyozott, vaknyomásos egészvászon kötésben, jó állapotban (ex librisszel, a címlapokon tollas ajánlással)
12456.

Rufpreis:
800 HUF

Molnár Ferenc: Báró Március, vál., szerk.: Vécsei Irén. Bp, 1967, Magyar Helikon. Sorszámozott kiadás (526.), műbőr kötésben, szép állapotban
12457.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vitéz Somogyvári Gyula versei Bp., én. Singer és Wolfner
12458.

Rufpreis:
800 HUF

Gerely Mihály: Atlasz, mire rendeltél. Bp., 1966 Szépirodalmi. Szász Endrének szóló dedikálással
12459.

Rufpreis:
1 500 HUF
4,07
4,69

Koszterszitsz József: Spiritizmus a diákszobában. Kalocsa 1927 Árpád.  20p.
12460.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Ladányi György: Korszerű akvarisztika, Bp. 1966, Gondolat Kiadó, keménykötésben, védőborítóval (szakadt)
12461.

Rufpreis:
800 HUF

Zelk Zoltán: Fölforrt az ég. Bp., 1967 Magvető. Szász Endrének szóló dedikálással
12462.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gróf Vay Sándor: Pestvármegyei históriák. Bp., Érdekes Újság. 218p. (gerinc szakadt)
12463.

Rufpreis:
800 HUF

12464.

Milkó Izidor : Úri emberek. Jegyzetek a társaságból.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jancsó Benedek Emlékkönyv. Szerk. Asztalos Miklós. Bp., 1931, Egyetemi Nyomda. Kiadói félbőr kötésben, egy fotómelléklet hiányzik
12465.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF