Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 97
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
563589
12478
170
Steinbrener Ker. János-féle Nagy képes mese naptár az 1936. szökő évre. Winterberg, Budapest és New York, kiadói félvászon kötésben, színes mintás borítóval
563656
12479
170
Záray Ödön: Magyar nyelvtan - népiskolai használatra, kiadja Aigner Lajos, 1877, Bp., félvászon kötés, kissé viseltes állapotban 562362
12480
170
7db best seller könyv angol nyelven: The moving finger, Two in the Bush, Selected stories, Diary of a crimonologist, Charly, The case of the rolling bones, Breakfast of champions
572843
12481
170
539166
12482
170
Jókai Mór összes művei sorozat 8 kötete, Franklin-Társulat tulajdona, Révai Testvérek kiadása, Bp. 1895, kiadói egészvászon kötésben, mind sérült gerinccel, megviselt állapotban
563728
12483
170
Költők és írók - Élet és jellemrajzok az irodalom köréből 6db kötet: Petrarca, Mikszáth Kálmán, Arany János, Shakespere, Kisfaludy, Baksay Sándor
561549
12484
170
Ráth György: Régi magyar könyvtára. Bp., 1905. Hornyánszky. 78p. szétvált kötés 563751
12485
170
547842
12486
170
Báró Eötvös József: Magyarország 1514-ben. I-II. Bp., 1901. Révai. Aranyozott egészvászon kötésben. Jó állapotban
525768
12488
170
Báró Eötvös József: Magyarország 1514-ben (Magyar Századok sorozat). Bp, é.n., Ardói Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötésben, jó állapotban
563705
12489
170
Hetényi-Heidlberg Ernő: Énekek éneke! Stylus kiadó 1942, Bokor és Fischer könyvnyomda, Bp., kemény papírkötés
552787
12490
170
Eredeti Magyar Novellák és Elbeszélések V: Majthényi József. Bp., 1908, Phönix Irodalmi Rt. Kiadói szecessziós egészvászon kötésben Dörner és Heimberg Műintézetéből
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF