Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 97

Steinbrener Ker. János-féle Nagy képes mese naptár az 1936. szökő évre. Winterberg, Budapest és New York, kiadói félvászon kötésben, színes mintás borítóval
12478.

Rufpreis:
5 000 HUF

Záray Ödön: Magyar nyelvtan - népiskolai használatra, kiadja Aigner Lajos, 1877, Bp., félvászon kötés, kissé viseltes állapotban
12479.

Rufpreis:
1 000 HUF

7db best seller könyv angol nyelven: The moving finger, Two in the Bush, Selected stories, Diary of a crimonologist, Charly, The case of the rolling bones, Breakfast of champions
12480.

Rufpreis:
800 HUF

12481.

Rufpreis:
4 000 HUF

Jókai Mór összes művei sorozat 8 kötete, Franklin-Társulat tulajdona, Révai Testvérek kiadása, Bp. 1895, kiadói egészvászon kötésben, mind sérült gerinccel, megviselt állapotban
12482.

Rufpreis:
800 HUF

Költők és írók - Élet és jellemrajzok az irodalom köréből 6db kötet: Petrarca, Mikszáth Kálmán, Arany János, Shakespere, Kisfaludy, Baksay Sándor
12483.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ráth György: Régi magyar könyvtára. Bp., 1905. Hornyánszky. 78p. szétvált kötés
12484.

Rufpreis:
800 HUF

12485.

Rufpreis:
800 HUF

Báró Eötvös József: Magyarország 1514-ben. I-II. Bp., 1901. Révai. Aranyozott egészvászon kötésben. Jó állapotban
12486.

Rufpreis:
2 800 HUF

Báró Eötvös József: Magyarország 1514-ben (Magyar Századok sorozat). Bp, é.n., Ardói Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötésben, jó állapotban
12488.

Rufpreis:
800 HUF

Hetényi-Heidlberg Ernő: Énekek éneke! Stylus kiadó 1942, Bokor és Fischer könyvnyomda, Bp., kemény papírkötés
12489.

Rufpreis:
1 000 HUF

Eredeti Magyar Novellák és Elbeszélések V: Majthényi József. Bp., 1908, Phönix Irodalmi Rt. Kiadói szecessziós egészvászon kötésben Dörner és Heimberg Műintézetéből
12490.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF