Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 97

Kisfaludy Károly munkái I-II. (Élő Könyvek - Magyar Klasszikusok) Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotú
12491.

Rufpreis:
1 000 HUF

Básti Lajos: Sziréna. Bp., 1942. Szerzői. 151p. kissé laza egészvászon kötés
12492.

Rufpreis:
1 200 HUF

A Pesti Hírlap nagy naptára az 1929. közzönséges évre. Légrády ny. 480p. egészvászon kötésben, hibátlan állapotban
12493.

Rufpreis:
1 000 HUF

Endrődi Sándor: A Magyar Költészet Kincsesháza ép gerinccel, Bp., é.n. Athenaeum .Hibás gerinccel, lapok foltosak
12494.

Rufpreis:
1 000 HUF

Az egri csillagok: Bornemissza Gergely élete I–II. Budapest. 1909. Singer és Wolfner 3. kiadás
12495.

Rufpreis:
1 000 HUF

Eörsi István: A derűlátás esélyei. Bp., 1981, Szépirodalmi; Lonci narancssárgában. Bp., 1976, Szépirodalmi (dedikált!)
12496.

Rufpreis:
800 HUF

Turóczi József: Magyar Szimplicisszimusz. Kalandos történet a XVII. szá-zadból. Uj életre keltette - Bp., 1924, Béta. (Hungária Hirlapny.) Kiadói, rajzos félvászon-kötésben. 18,4 cm.
12497.

Turóczi József: Magyar Szimplicisszimusz. Kalandos történet a XVII. szá-zadból. Uj életre keltette -
Bp., 1924, Béta. (Hungária Hirlapny.) Kiadói, rajzos félvászon-kötésben. 18,4 cm.

Rufpreis:
1 000 HUF

Györök Leó: Lázadó hajósnép. Bp. én. Athenaeum.  Festett, sérült egészvászon kötésben
12498.

Rufpreis:
800 HUF

4db klf témájú könyv: A keringőtől a mambóig, Hogyan viselkedjünk, Öltözködés-divat-művészet, A zöldség-gyümölcs és a szépség
12499.

Rufpreis:
1 400 HUF

1936 Pesti Magyar Kereskedelmi Bank tisztviselőinek sportegyesülete 25 éves története, borító szamárfüles egyébként jó állapotban
12500.

Rufpreis:
800 HUF

A Királyi József-Műegyetem részéről Kisfaludi Lipthay Sándor halála első évfordulóján 1906. évi május hó 1-én tartott emlékünnepély. Bp, 1906, A Pesti Lloyd-Társulat Könyvnyomdája, p30
12501.

Rufpreis:
800 HUF

Beszédek, melyek a Kir. József-Műegyetemen az 1884/1885-ki tanév megnyitásakor MDCCCLXXXIV. évi szeptember hó XIV-én tartattak. Szily Kálmán, Kriesch János beszédei. Bp, 1884, Athenaeum, p46
12502.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF