Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 97

Kislexikon A-Z. Bp., 1968, Akadémiai. Egészvászon kötésben, jó állapotú
12515.

Rufpreis:
800 HUF

12516.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Az én hazám - fél hét után három perccel a Kossuth Rádióban, Magyar Rádió kiadása, Bp. 2006, első kötet, rengeteg színes képpel illusztrálva, kiadói kemény papírkötésben
12517.

Rufpreis:
1 500 HUF
4,07
4,69

Barcelona - A XXV. nyári olimpiai játékok könyve Vitray Tamás olimpiai naplójával, Trió Kiadó, Bp. 1992., keménykötésben, rengeteg színes képpel
12518.

Rufpreis:
800 HUF

Remekírók Képes Könyvtára 24 kötete. Bp, 1905 körül. Franklin. ritka Leszik féle, festett, aranyozott egészvászon kötésben. Jó állapotban
12519.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Móricz Zsigmond: A szerelmes levél. Kis regény. Az illusztrációkat Boriss László rajzolta. Jó állapotban boríték nélkül
12520.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herczegh Ferencz: Szelek szárnyán. "Az Ujság" ajándéka előfizetőinek, 1905. Kiadói festett szecessziós egészvászon kötésben
12521.

Rufpreis:
1 600 HUF

Petőfi Sándor munkái I-IV. (Élő Könyvek - Magyar Klasszikusok) Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben
12522.

Rufpreis:
1 000 HUF

Petőfi Sándor összes költeményei hazai művészek uj rajzaival és a költő arczképével, II. köt. Bp., 1900, Athenaeum. Szövegközti illusztrációkkal és rézfénymetszetű táblákkal Baditz Ottó, Benczúr Gyula, Bihari Sándor, Böhm Pál, Ebner Lajos, Eisenhut Ferencz, Hegedüs László, Kacziány Ödön, Karlovszky Bertalan, Révész Imre, Roskovics Ignácz, Spányi Béla, Vágó Pál, Vastagh Géza, Vaszary János és Wagner Sándor illusztrációival. Az egész munka irodalmi és művészi berendezését vezette Szana Tamás. Kiadói, szecessziós, fémplakettel díszített, egységes, festett, aranyozott, javított (!) egészvászon díszkötésben
12523.

Rufpreis:
3 000 HUF

Grimms Märchen. 3 Farbdruckbildern nach Aquarellen von Willy Planck sowie 12 Textabbildungen. Stuttgart, 1921, Loewes Verlag Ferdinand Carl. Német nyelvű illusztrált mesekönyv, festett, javított félvászon kötésben, kissé megviselt állapotban /  Illustrated German children's book in somewhat worn state
12524.

Grimms Märchen. 3 Farbdruckbildern nach Aquarellen von Willy Planck sowie 12 Textabbildungen. Stuttgart, 1921, Loewes Verlag Ferdinand Carl. Német nyelvű illusztrált mesekönyv, festett, javított félvászon kötésben, kissé megviselt állapotban /
Illustrated German children's book in somewhat worn state

Rufpreis:
1 000 HUF

1941. Pesti Magyar Kereskedelmi Bank 1841-1941 - Száz esztendő emlékei című számos képpel illusztrálva, melléklet plakáttal és térképpel, borító pecsétes, egyébként jó állapotban
12525.

Rufpreis:
2 000 HUF

1973 Eckhardt Sándor: Francia-magyar szótár I-II. kötet, Akadémia Kiadó, Bp., kiadói dombornyomott egészvászon kötésben
12526.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF