Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 10

dr. Jankovics Marcell: Az Alpesek Egy arczképpel és szerző eredeti felvételei után készült 131 képpel. Budapest 1911 Hornyánszky. Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben. Jó állapotban
11315.

Rufpreis:
8 000 HUF

Makó és Csanád-Torontál vármegyei községek Szerk. Dr. Barna János. Előszó: Dr. Nikelszky Jenő. Bp., 1929. Magyar Városok Monográfiája. 407 p. Kiadói, aranyozott, dombornyomott címerrel díszített vászonkötésben. Sarkoknál apró kopások, egyébként szép állapotban Ritka!
11316.

Makó és Csanád-Torontál vármegyei községek
Szerk. Dr. Barna János. Előszó: Dr. Nikelszky Jenő. Bp., 1929. Magyar Városok Monográfiája. 407 p. Kiadói, aranyozott, dombornyomott címerrel díszített vászonkötésben. Sarkoknál apró kopások, egyébként szép állapotban Ritka!

Rufpreis:
8 000 HUF

Dr. Halmy Béla - Leszih Andor (szerk): Miskolc és Borsod-Gömör-Kishont egyelőre egyesített vármegyebeli községek Bp., 1929. Magyar városok monográfiája. Kissé kopott aranyozású dombornyomott egészvászon kötésben
11317.

Rufpreis:
8 000 HUF

Az öt világrész. Kihuzható képeskönyv 20 szinezett képpel. (Chromolitográfiák.) Bp. cca. 1880. Riegler J. E. Papírneműgyára. 44p. + 5 x 4 chromolith. tábla; kihajtható. Kiadói félvászon-kötésben. Komplett, a táblák megragasztva
11318.

Rufpreis:
8 000 HUF

Vattemare, H[ippolyte].: David Livingstone. Voyages d'exploration au Zambeze et dans l'Afrique Centrale 1840-1875. Abrégés par - -. Paris, 1879, Librairie Hachette. Kiadói, vaknyomott, aranyozott egészvászon kötésben, számos, egészoldalas, fametszetű illusztrációval és egy címképpel, jó állapotú /  Original gold plated linen binding, woodcut illustrations and frontispiece, good condition
11319.

Vattemare, H[ippolyte].: David Livingstone. Voyages d'exploration au Zambeze et dans l'Afrique Centrale 1840-1875. Abrégés par - -. Paris, 1879, Librairie Hachette. Kiadói, vaknyomott, aranyozott egészvászon kötésben, számos, egészoldalas, fametszetű illusztrációval és egy címképpel, jó állapotú /
Original gold plated linen binding, woodcut illustrations and frontispiece, good condition

Rufpreis:
6 000 HUF

11320.

Rufpreis:
12 000 HUF

Szontágh Miklós: Tátra-Kalauz. Utmutató a Magas Tátrába s a Tátravidéki fürdőkbe. A Magyarorsz. Kárpátegyesület közreműködésével szerzette IV. kiadás. Térképekkel. Bp. 1908. Singer és Wolfner. 176 p. 4 sztl. lev. + 1 térképmell. Kiadói vászonkötésben
11321.

Szontágh Miklós: Tátra-Kalauz. Utmutató a Magas Tátrába s a Tátravidéki fürdőkbe. A Magyarorsz. Kárpátegyesület közreműködésével szerzette IV. kiadás. Térképekkel.
Bp. 1908. Singer és Wolfner. 176 p. 4 sztl. lev. + 1 térképmell. Kiadói vászonkötésben

Rufpreis:
5 000 HUF

Meyers Reisebücher: Türkei, Rumänien, Serbien, Bulgarien. Leipzig, 1908. 392p. + 48p.
11322.

Rufpreis:
4 000 HUF

Baedekker: Südost-Frankreich - Francia Riviéra útikönyv. Rengeteg térképpel. / Karl Baedekker: Southeast-France tourist guide with maps and pictures. Leipzig 1910. Baedekker. 580p.
11323.

Rufpreis:
3 000 HUF

Illustrierter Führer durch Triest und Umgebungen Wien, 1904. Hartleben 81 képpel és 9 térképpel, egészvászon kötésben / Tourist-guide with 81 pictures and 9 maps in canvas binding
11324.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF