Az öt világrész. Kihuzható képeskönyv 20 szinezett képpel. (Chromolitográfiák.) Bp. cca. 1880. Riegler J. E. Papírneműgyára. 44p. + 5 x 4 chromolith. tábla; kihajtható. Kiadói félvászon-kötésben. Komplett, a táblák megragasztva