Tétel

Rufpreis:

8 000 HUF
21,68 EUR, 25,00 USD

Beschreibung:

Dr. Halmy Béla - Leszih Andor (szerk): Miskolc és Borsod-Gömör-Kishont egyelőre egyesített vármegyebeli községek Bp., 1929. Magyar városok monográfiája. Kissé kopott aranyozású dombornyomott egészvászon kötésben

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván