Tétel

Rufpreis:

8 000 HUF

Beschreibung:

Makó és Csanád-Torontál vármegyei községek
Szerk. Dr. Barna János. Előszó: Dr. Nikelszky Jenő. Bp., 1929. Magyar Városok Monográfiája. 407 p. Kiadói, aranyozott, dombornyomott címerrel díszített vászonkötésben. Sarkoknál apró kopások, egyébként szép állapotban Ritka!

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : deák_fruzsina