https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 99
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
433355
12678
161
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Lukács György: A modern dráma fejlődésének története. I-II. köt. Bp. 1911. Franklin. Kiadói fűzött papírkötésben. Hiánytalan, de szétvált kötés és sérült borítók.
Das Lot is nicht erreichbar
492729
12679
161
0
28000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Remekírók képes könyvtára 32 kötet. Szerk. Radó Antal Bp. 1901-1908, Lampel. Kiadói, zöld, liliomos, aranyozott egészvászon-kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
455793
12680
161
0
9000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Gárdonyi Géza munkái sorozat 18 kötete. Bp. 1924-1938. Dante. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben. Nagyrészt jó állapotban 485657
12681
161
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Victor Hugo: Nyomorultak. 1-4. hibátlan állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
477169
12682
161
0
9000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Didon Henry P.: Jézus Krisztus. Ford. Kiss János és Sulyok István. Bp. 1896. Kiss János. Díszkiadás Reprint. aranyozott festett egész-műbőr kötésben, festett sarkainál kissé kopott tékában. Hibátlan állapotban!
Das Lot is nicht erreichbar
478342
12683
161
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
1933 Herczeg Ferenc válogatott munkái emlékkiadásának 8 kötete, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt kiadása, Bp., kiadói egészvászon kötésben, megviselt állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
489354
12684
161
0
19000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Lamartine, A[lphonse de]: A girondiak története. Fordította Jánosi Ferencz. 1–10 kötet (öt kötetbe kötve). Koplett! Pest, 1864–1865. Pfeifer Ferdinánd (Emich Gusztáv ny.) Első magyar kiadás. Egységes, aranyozott gerincű egészvászon kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
508570
12685
161
0
12000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nyugat. 1927. Huszadik évfolyam (13-24. sz.) Főszerk.: Ignotus. Viseltes félvászon kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
489491
12686
161
0
45000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Jókai Mór művei 1-50. centenáriumi kiadás sorozat, 1926 Budapest Franklin - Társulat nyomdája, kiadói aranyozott dombornyomott egész vászon kötésben, nagyon szép minőségben
Das Lot is nicht erreichbar
515841
12687
161
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Komáromi János gyűjteményes kiadás 8 kötet. Genius Rt. aranyozott sorozatkötésben. Jó állaoptban
Das Lot is nicht erreichbar
390081
12688
161
0
20000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
A Műveltség Könyvtára 16 kötete, Bp., cca 1906, Atheneum, rengeteg szövegközi képpel és műmelléklettel, kiadói félvászon kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
401861
12690
161
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
1964. Ábel Péter: FILM kislexikon ismert színészek és ismeretlen fogalmak gyűjtőtára az Akadémiai kiadó gondozásában, papírborítója sérült
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse