Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 99

12678.

Rufpreis:
1 000 HUF

12679.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

12680.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Victor Hugo: Nyomorultak. 1-4. hibátlan állapotban
12681.

Rufpreis:
800 HUF

12682.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

12683.

Rufpreis:
2 000 HUF

12684.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

12685.

Rufpreis:
12 000 HUF

12686.

Rufpreis:
45 000 HUF
121,95
140,63

Komáromi János gyűjteményes kiadás 8 kötet. Genius Rt. aranyozott sorozatkötésben. Jó állaoptban
12687.

Rufpreis:
2 000 HUF

A Műveltség Könyvtára 16 kötete, Bp., cca 1906, Atheneum, rengeteg szövegközi képpel és műmelléklettel, kiadói félvászon kötésben
12688.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

1964. Ábel Péter: FILM kislexikon ismert színészek és ismeretlen fogalmak gyűjtőtára az Akadémiai kiadó gondozásában, papírborítója sérült
12690.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF