https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 99
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
517806
12654
161
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Móra Ferenc: Ének a búzamezőkről I.-II. Nádihegedű. 3 kötet Bp., 1928. Lantos aranyozott félbőr kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
518330
12655
161
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Világirodalmi kisenciklopédia I-II. Bp, 1976, Gondolat. Illusztrált, hibátlan állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
517939
12656
161
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
A műveltség könyvtára - Az élők világa: Növény és állatország. sok képpel, Bp., 1905 Athenaeum, Díszes, aranyozott félbőr kötésben (réztábla hiányzik)
Das Lot is nicht erreichbar
517930
12657
161
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
A műveltség könyvtára - A magyar irodalom I. (1900-ig) sok képpel, Bp., 1905 Athenaeum, Díszes, aranyozott félbőr kötésben 517017
12658
161
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Érdekes könyvtétel: A Bíborbanszületett, Bacilusvadászok, Die Katzen
Das Lot is nicht erreichbar
517022
12659
161
0
1500
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Szépirodalmi könyvtétel: Arany János összes költeményei, Petőfi Sándor összes költeményei, Ady Endre összes versei, Ascher Oszkár: A versmondás művészete
Das Lot is nicht erreichbar
515106
12660
161
0
6000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Tompa Mihály összes költeményei. Teljes kiadás. I-VI. kötet. Hiány (2., 4.) Rendezték barátai Arany János, Gyulai Pál, Lévay József és Szász Károly Pest, 1870. Ráth Mór 4 kötet szép állapotú Aranyozott egészvászon kötésben, az első kötetben a költő arcképével
Das Lot is nicht erreichbar
516163
12661
161
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Marácz István: Meztelen fények. Akt album bontatlan, új állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
509432
12662
161
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
3db jó állapotú akvarisztika témájú könyv: Akvarisztika, Korszerű akvarisztika, Az aranyhal és a díszponty
Das Lot is nicht erreichbar
509494
12663
161
0
8000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
A Budapesti Ujságirók Egyesülete almanachja. Szerkesztik Cziklay Lajos és Szatmári Mór. Bp. 1906. Korvin Testvérek. 366 p. Kiadói festett, dombornyomású vászonkötésben, márványozott lapszélekkel.
Das Lot is nicht erreichbar
448883
12664
161
0
60000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Remekírók képes könyvtára. 1-50. kötet. komplett Szerk. Radó Antal. Kiadói (Leszik-féle), egységes, festett, liliomos, aranyozott vászonkötésben. Jó állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
451289
12665
161
0
1400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Móricz Zsigmond művei sorozat 14 kötete. Dombornyomott egészvászon kötésben, 1956
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse