Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 99
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
517625
12739
161
Pintér Jenő: Magyar nyelvvédő könyv, Sárkány Nyomda, Bp. 1940, kiadói papírkötésben (sérült)
517817
12740
161
Revicky Gyula összes költeményei. (Remekírók Képes Könyvtára) Bp., é.n., Lampel. Leszik-féle liliomos egészvászon kötésben, jó állapotban
515423
12741
161
A francia nyelvnek 1000 szó segítségével magánúton való megtanulására Schidlof B. Dr. művét a magyar közönség számára átdolgozta Dr. Honti Rezső. Bp, é.n., Lingua Kiadó. Francia nyelvlecke 10 füzeben, kiadói félvászon borítóban. Hiánytalan, jó állapotban
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF