Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 99

Lénárd Endre: A keskenyfilm technikája és művészete. Budapest, cca. 1942. Hatschek és Farkas (HAFA) Kissé laza egészvászon kötésben 551p.
12703.

Rufpreis:
3 000 HUF

1918-1953 2 db bányászati és elekrotechnikai szakkönyv jó állapotban
12704.

Rufpreis:
1 000 HUF

Universum: Évkönyv a család és ifjúság számára, vol II. Szerk. Dr. Hankó Vilmos. Bp, 1905, Lampel R. Könyvkereskedése. Festett egészvászon kötésben, illusztrációkkal, jó állapotban (a gerinc sérült)
12705.

Rufpreis:
1 500 HUF
4,07
4,69

Pintér Jenõ: Magyar nyelvvédõ könyv, Sárkány Nyomda, Bp. 1940, kiadói papírkötésben
12706.

Pintér Jenõ: Magyar nyelvvédõ könyv,
Sárkány Nyomda, Bp. 1940, kiadói
papírkötésben

Rufpreis:
1 000 HUF

12707.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vörösmarty epikai költeményei I. kötet - Sajtó alá rendezte Gyulay Pál, Bp. 1884-1885, Méhner, Franklin társulat, Dúsan aranyozott kiadói egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel (gerinc sérült)
12708.

Rufpreis:
1 000 HUF

Emile Zola: Nana, Európa Kiadó, Bp. 1961, A fordító, Vajthoó László dedikálásával
12709.

Rufpreis:
2 000 HUF

12710.

Rufpreis:
5 000 HUF

Nemzeti Könyvtár: Illyés Gyula: Ki a magyar? 34p.
12711.

Rufpreis:
1 200 HUF

Schalom Asch: Az anya. Ford. Gergely Janka. Bp, Káldor Könyvkiadóvállalat, 1934
12712.

Rufpreis:
800 HUF

12713.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ferenczy János: Közönséges Geographia, mellyben a’ Földnek mathematikai, természeti és leginkább politikai állapotja a’ leg újabb változasok szerent elő adatik. Második egészen meg jobbított Kiadás. Pesten, 1823. Eggenberger Jósef. 292p. Borító nélkül, első lapon lyukkal egyébként jó állapotban
12714.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF