Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 99
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
501396
12703
161
Lénárd Endre: A keskenyfilm technikája és művészete. Budapest, cca. 1942. Hatschek és Farkas (HAFA) Kissé laza egészvászon kötésben 551p.
488820
12704
161
1918-1953 2 db bányászati és elekrotechnikai szakkönyv jó állapotban
509506
12705
161
1500
Universum: Évkönyv a család és ifjúság számára, vol II. Szerk. Dr. Hankó Vilmos. Bp, 1905, Lampel R. Könyvkereskedése. Festett egészvászon kötésben, illusztrációkkal, jó állapotban (a gerinc sérült)
518917
12706
161
Pintér Jenõ: Magyar nyelvvédõ könyv, Sárkány Nyomda, Bp. 1940, kiadói papírkötésben
481544
12707
161
458889
12708
161
Vörösmarty epikai költeményei I. kötet - Sajtó alá rendezte Gyulay Pál, Bp. 1884-1885, Méhner, Franklin társulat, Dúsan aranyozott kiadói egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel (gerinc sérült) 481560
12709
161
Emile Zola: Nana, Európa Kiadó, Bp. 1961, A fordító, Vajthoó László dedikálásával
486542
12710
161
509484
12711
161
Nemzeti Könyvtár: Illyés Gyula: Ki a magyar? 34p. 505612
12712
161
Schalom Asch: Az anya. Ford. Gergely Janka. Bp, Káldor Könyvkiadóvállalat, 1934
489376
12713
161
Ilosvai Hugó: Trenck Frigyes élete és csodálatos kalandjai. Bp., 1903. Révai és Salamon. Későbbi félvászon kötésben
516848
12714
161
14000
Ferenczy János: Közönséges Geographia, mellyben a’ Földnek mathematikai, természeti és leginkább politikai állapotja a’ leg újabb változasok szerent elő adatik. Második egészen meg jobbított Kiadás. Pesten, 1823. Eggenberger Jósef. 292p. Borító nélkül, első lapon lyukkal egyébként jó állapotban
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF