Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 99

Komáromi János: Elment a nyár  Bp. Dick Manó, A szerző saját kézzel aláírt levelével! Aranyozott sorozati vászonkötésben.
12691.

Rufpreis:
2 000 HUF

Komáromi János: Régi ház az országutnál  Bp. Dick Manó, Dedikált! Aranyozott sorozati vászonkötésben.
12692.

Rufpreis:
1 200 HUF

4db szexualitással kapcsolatos könyv: Füst Milán: Szexuál-lélektani elmélkedések; Aids? Elkerülheted!; Beszélnünk kell róla; A nemi úton terjedő betegségek
12693.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kaljánamalla: Ananga-Ranga, avagy a szerelmi játékok istenének színpada, Würtz Ádám illusztrációival. Bp, 1986, Medicina
12694.

Rufpreis:
800 HUF

Universum: Évkönyv a család és ifjúság számára, vol III. Szerk. Dr. Hankó Vilmos. Bp, 1905, Lampel R. Könyvkereskedése. Festett egészvászon kötésben, illusztrációkkal. belső fedlap hiányzik
12695.

Rufpreis:
800 HUF

Kós Károly: Erdély, Erdélyi Szépmíves Céh Kiadó, Kolozsvár - A kiadó 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás, jó állapotban
12696.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

12697.

Rufpreis:
1 000 HUF

Almanach 1908. + Nyírő József Isten igájában (erdélyi szépműves céh)
12698.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollub János: Bőrgyártás. II. átdolgozott kiadás. Bp, 1948, Mérnöki Továbbképző Intézet. Kissé megkopott félvászon kötésben, kiváló állapotban
12699.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fenyves ferenc: A differenciál és integrál számítás elemei. Bp. Kilián Frigyes utóda Noseda Tivadar 1908. félvászon kötés
12700.

Rufpreis:
800 HUF

Ady Endre: Ki látott engem? Nyugat Irodalmi és Nyugat Részvénytársaság kiadása,Budapest Dürer Nyomda 1976 reprint mini könyv 2db színes illusztrációval
12701.

Rufpreis:
1 000 HUF

5db díszmadarakról szóló könyv: A kanárimadár, A hullámos papagáj, Szövőpintyek - díszpintyek, stb.
12702.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF