Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 64

Kiss Áron : Neveléstörténet kézikönyve. Pest 1872. 1. kiadás, 235p. jó állapotban
11804.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szomaházy István: Kártya-kódex. Athenaeum, Budapest  1898. 212p. Kártyaleírások Jókai mór, Rákosi Jenő, Mikszáth Kálmán, Herczeg Ferencz, Rákosi Viktor, Bródy Sándor, és Ambrus Zoltán közreműködésével
11805.

Rufpreis:
4 000 HUF

Will Durant: A gondolat hősei. Ford. Benedek Marcell, a magyar filozófusokról szóló részt írta: Halasy Nagy József. 3. kiadás. Bp, 1931, Dante. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, szép állapotban
11806.

Rufpreis:
2 500 HUF
6,78
7,81

Sir Walter Scott: Ivanhoe. Móra, Budapest 1972. Vászon kötésben, színes illusztrációkkal 287p.
11807.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gépipari enciklopédia 5.,6.,7. kötet. Gépek gyártástechnológiája. Bp., 1955 Nehézipari Könyvkiadó. egészvászon kötésben jó állapotban
11808.

Rufpreis:
1 000 HUF

Universum. Évkönyv a család és ifjúság számára. I.-VIII. kötet. Szek. Hankó Vilmos. Egységes hibátlan állapotú sorozat a háborús kötettel
11809.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

1928-1933 Larousse - A XX. század enciklopédája I-VI. kötet, Librairie Larousse, Paris. Francia nyelven, kiadói dombornyomott aranyozott keménykötésben, kissé kopottas állapotban, rengeteg színes képpel, térképpel, metszetekkel és szövegközti ábrákkal
11810.

Gelöscht

A Pallas Nagy Lexikona Az összes ismeretek enciklopédiája. 1–18. kötet pótkötetekkel (teljes). Budapest, 1893–1904. Pallas. Szövegközti képekkel, térképekkel, chromo­li­tográfiákkal gazdagon illusztrálva. Egységes, dúsan aranyozott gerincű, kiadói félbőr kötésben. 243 mm.
11811.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

3db Esterházy Péter regény: Kis Magyar Pornográfia, Termelési-regény (kisssregény), Harmonia Caelestis
11812.

Rufpreis:
1 800 HUF

Vegyes könyvtétel: Saly Dezső: Szigorúan bizalmas! (Fekete könyv: 1939-1944), Világhódító ipari anyagok, és 3db énekes- ill. nótáskönyv
11813.

Rufpreis:
1 000 HUF

A Pesti Hírlap Könyvtára: Az élet útmutatója. Asztrológia, jog, sport, divat, társadalomtudomány. 606 mélynyomású képpel, 4 térképpel, 66 szövegközti rajzzal és számos színes műmelléklettel. Bp, 1937, A Pesti Hírlap Kiadása. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban
11814.

Rufpreis:
1 000 HUF

A Pesti Hirlap lexikona. A mindennapi élet és az összes ismeretek kézikönyve egy kötetben. A - Z. rengeteg képpel és térképpel. Bp, 1937, Pesti Hirlap. Dombornyomott, aranyozott kiadói vászonkötésben, kiváló állapotban
11815.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF