Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 64

Mesekönyvek: Micimackó, A Pál utcai fiúk, Piroska és a farkas (kihajtós), és a Kockás képregény 28. száma (Pif)
11816.

Rufpreis:
800 HUF

Nagy vegyes háború előtti hagyaték könyv tétel vegyes minőségben, sok jobb kiadással nagy láda, kb 50 db könyv
11817.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tolnai Világlexikona I.-VI. kötetek Magyar Ker. Közlöny Hírlap és könyvkiadó Vállalat kiadása, Budapest, 1912-1913 díszes aranyozott kiadói félbőr kötésben, fém dombor betéttel. Mind jó állapotban
11818.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kisfaludi Kisfaludy Károly munkái 4 kötetben. Teljes. Pest, 1872 Heckenast. Egységes egészvászon kötésben, az 1. kötet néhány lapja foltos.
11819.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Új Idők: Szépirodalmi, művészeti, képes hetilap és kritikai szemle 1937. évi fél évfolyama (XLIII). Szerk. Herczeg Ferenc. Aranyozott kiadói egészvászon tékában (a gerincen sérült)
11820.

Rufpreis:
3 000 HUF

Czuczor Gergely költeményei. A költő arczképével és életrajzával. 1-3. köt. Pest, 1858. Heckenast. (metsz. a szerző arcképe, Axmann J.) Kiadói, préselt, díszesen aranyozott egészvászon-kötésben, körül aranymetszéssel. Szép állapotban (egy lap kijár)
11821.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

A modern bűnözés. Szerkesztette: Turcsányi Gyula. Az előszót írta: Dr. Váry Albert. 1-2 kötet. Bp., é.n. Rozsnyai Károly. 414p; 416p. Mindkét kötet számos képpel. Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben. Egyik kötet eredeti papírborítóval!
11822.

Rufpreis:
8 000 HUF

Zágoni Mikes Kelemen Törökországi levelei. Bp., 1906 Franklin. Képek hiányosak (3 színes tábla van meg), szövegek komplettek, bár 2 lap sérült. Aranyozott, címeres, kissé kopott egészbőr kötésben.
11823.

Rufpreis:
2 000 HUF
10

6db klf háború előtti szépirodalmi könyv javarészt egészvászon kötésben
11824.

Rufpreis:
1 000 HUF

1973 Eckhardt Sándor: Francia-magyar szótár I-II. kötet, Akadémia Kiadó, Bp., kiadói dombornyomott egészvászon kötésben
11825.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vegyes könyvtétel jó állapotban papír ládában: utazás, nyelvtanulás, ezotéria... témákban
11826.

Rufpreis:
1 000 HUF

11827.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF