Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 64
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
514512
11816
160
Mesekönyvek: Micimackó, A Pál utcai fiúk, Piroska és a farkas (kihajtós), és a Kockás képregény 28. száma (Pif) 514484
11817
160
Nagy vegyes háború előtti hagyaték könyv tétel vegyes minőségben, sok jobb kiadással nagy láda, kb 50 db könyv 514452
11818
160
Tolnai Világlexikona I.-VI. kötetek Magyar Ker. Közlöny Hírlap és könyvkiadó Vállalat kiadása, Budapest, 1912-1913 díszes aranyozott kiadói félbőr kötésben, fém dombor betéttel. Mind jó állapotban 510315
11819
160
11000
Kisfaludi Kisfaludy Károly munkái 4 kötetben. Teljes. Pest, 1872 Heckenast. Egységes egészvászon kötésben, az 1. kötet néhány lapja foltos.
511179
11820
160
Új Idők: Szépirodalmi, művészeti, képes hetilap és kritikai szemle 1937. évi fél évfolyama (XLIII). Szerk. Herczeg Ferenc. Aranyozott kiadói egészvászon tékában (a gerincen sérült)
510603
11821
160
15000
Czuczor Gergely költeményei. A költő arczképével és életrajzával. 1-3. köt. Pest, 1858. Heckenast. (metsz. a szerző arcképe, Axmann J.) Kiadói, préselt, díszesen aranyozott egészvászon-kötésben, körül aranymetszéssel. Szép állapotban (egy lap kijár)
510748
11822
160
A modern bűnözés. Szerkesztette: Turcsányi Gyula. Az előszót írta: Dr. Váry Albert. 1-2 kötet. Bp., é.n. Rozsnyai Károly. 414p; 416p. Mindkét kötet számos képpel. Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben. Egyik kötet eredeti papírborítóval!
510288
11823
160
Zágoni Mikes Kelemen Törökországi levelei. Bp., 1906 Franklin. Képek hiányosak (3 színes tábla van meg), szövegek komplettek, bár 2 lap sérült. Aranyozott, címeres, kissé kopott egészbőr kötésben. 497771
11824
160
6db klf háború előtti szépirodalmi könyv javarészt egészvászon kötésben
487006
11825
160
1973 Eckhardt Sándor: Francia-magyar szótár I-II. kötet, Akadémia Kiadó, Bp., kiadói dombornyomott egészvászon kötésben
497062
11826
160
Vegyes könyvtétel jó állapotban papír ládában: utazás, nyelvtanulás, ezotéria... témákban
497061
11827
160
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF