Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 64

2db futballkönyv: Kocsis és Czibor, Aranycsapat
11780.

Rufpreis:
1 000 HUF

Móricz Zsigmond: A szerelmes levél. Kis regény. Az illusztrációkat Boriss László rajzolta. Jó állapotban boríték nélkül
11781.

Rufpreis:
6 000 HUF

Mikszáth Kálmán: Galamb a kalitkában (3 kisregény). Bp, é.n., Révai Testvérek. Kiadói, szecessziós egészvászon kötésben, jó állapotban
11782.

Rufpreis:
1 000 HUF

Berzsenyi Dániel versei. Kiadta Toldy Ferencz. A költő hű arczképével. Pest, 1860. Heckenast Gusztáv. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel (gerincen apró foszlás)
11783.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

1916 S. Bokor Malvin: Hölgyek naptára. Novellák, tárcák. Virágos egészvászon kötésben, jó állapotban
11784.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Kínai szelence. Fordította, a jegyzeteket és a bevezetést írta Illyés Gyula, Kálmán Klára illusztrációival (egy lap és a védőborító tépett)
11785.

Rufpreis:
800 HUF

Francois Villon összes versei, ford. Illyés Gy., József A. Kálnoky L., Mészöly D., Szabó L., Weöres S. Szász Endre illusztrációival. Bp, 1957, Európa. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban
11786.

Rufpreis:
1 000 HUF

Míves kalendárium. Bp, 1979, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Francesco Bartolozzi metszeteivel illusztrált, bőrkötéses minikönyv
11787.

Rufpreis:
1 500 HUF
4,07
4,69

Görcsöni Ambrus: A Mátyás-krónika. Bp, 1990. Facsimile kiadás. Sorszámozott (2000/1991) minikönyv bőrkötésben
11788.

Rufpreis:
1 200 HUF

Babits és Tessitori Nóra levelezése, szerk. Téglás János. Bp, 1983. Minikönyv (vizsgamunka)
11789.

Rufpreis:
1 000 HUF

Madách Imre: Mózes. Salgótarján, 1987. Minikönyv
11790.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bolgár Iván-Végh Oszkár: Könyvnyomtatás Magyarországon 1473-1702. Bp, 1973, Kossuth. Minikönyv
11791.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF