Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 64
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
512181
11780
160
2db futballkönyv: Kocsis és Czibor, Aranycsapat 513555
11781
160
Móricz Zsigmond: A szerelmes levél. Kis regény. Az illusztrációkat Boriss László rajzolta. Jó állapotban boríték nélkül
512184
11782
160
Mikszáth Kálmán: Galamb a kalitkában (3 kisregény). Bp, é.n., Révai Testvérek. Kiadói, szecessziós egészvászon kötésben, jó állapotban
510618
11783
160
15000
Berzsenyi Dániel versei. Kiadta Toldy Ferencz. A költő hű arczképével. Pest, 1860. Heckenast Gusztáv. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel (gerincen apró foszlás)
510413
11784
160
2200
1916 S. Bokor Malvin: Hölgyek naptára. Novellák, tárcák. Virágos egészvászon kötésben, jó állapotban
412022
11785
160
Kínai szelence. Fordította, a jegyzeteket és a bevezetést írta Illyés Gyula, Kálmán Klára illusztrációival (egy lap és a védőborító tépett)
511000
11786
160
Francois Villon összes versei, ford. Illyés Gy., József A. Kálnoky L., Mészöly D., Szabó L., Weöres S. Szász Endre illusztrációival. Bp, 1957, Európa. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban
512356
11787
160
1500
Míves kalendárium. Bp, 1979, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Francesco Bartolozzi metszeteivel illusztrált, bőrkötéses minikönyv
512362
11788
160
Görcsöni Ambrus: A Mátyás-krónika. Bp, 1990. Facsimile kiadás. Sorszámozott (2000/1991) minikönyv bőrkötésben 512350
11789
160
Babits és Tessitori Nóra levelezése, szerk. Téglás János. Bp, 1983. Minikönyv (vizsgamunka) 512348
11790
160
Madách Imre: Mózes. Salgótarján, 1987. Minikönyv 512342
11791
160
Bolgár Iván-Végh Oszkár: Könyvnyomtatás Magyarországon 1473-1702. Bp, 1973, Kossuth. Minikönyv Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF