Will Durant: A gondolat hősei. Ford. Benedek Marcell, a magyar filozófusokról szóló részt írta: Halasy Nagy József. 3. kiadás. Bp, 1931, Dante. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, szép állapotban