Tétel

Gelöscht

Rufpreis:

14 000 HUF
37,94 EUR, 43,75 USD

Beschreibung:

1928-1933 Larousse - A XX. század enciklopédája I-VI. kötet, Librairie Larousse, Paris. Francia nyelven, kiadói dombornyomott aranyozott keménykötésben, kissé kopottas állapotban, rengeteg színes képpel, térképpel, metszetekkel és szövegközti ábrákkal