Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 175

Erős László: Képeslapok könyve. Kriteiron, Bukarest, 1985
11697.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kreith Béla: II. Rákóczy Ferencz és korának története a legjobb kutfők nyomán. Szerk. ~.Bp. 1905. Athenaeum. 1 t. (címkép) 56 p. 28 t. (ebből egy kihajtható)
11698.

Rufpreis:
4 000 HUF

2db klf sci-fi témájú könyv: Marton Béla-A ceresz foglyai, Havas Zsigmond-Az acélember
11699.

Rufpreis:
1 800 HUF

11700.

Rufpreis:
2 000 HUF

~1960 Johann Wolfgang Goethe: Das Tagebuch, évkönyv színes illusztrációkkal, kiadói egészvászon kötésben, szép állapotban
11701.

Rufpreis:
2 800 HUF

11702.

Rufpreis:
1 000 HUF

5 db könyv és nyomtatvány, köztük 2db kiadás az Erdélyi Szépmíves Céhtől, és Széchenyi Zsigmond Nahar című indiai útinaplója
11703.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szerb Antal: Magyar irodalom-történet. Gyoma, 1991. Kner nyomda. Corvina. Aranyozott egészvászon kötésben. Szép állapotban
11704.

Rufpreis:
800 HUF

Recska Endre: Kések, borotvák, ollók, vágó- és szúrófegyverek védjegyei (1876-1945). Új állapotban. Bp., Szerzői kiadás 800 jellel és képekkel. 270p.
11705.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Ábrányi Kornél: Elméleti s gyakorlati összhangzattan. Bp., 1881 Franklin. 344p. aranyozott gerincű félvászon kötésben. Szép állapotban
11706.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Buza Márton 50 éves, 1971. Mikrokönyv, sorszámozva, plexi-tokban
11707.

Rufpreis:
2 000 HUF

Némelly étkek készítési módgya, XVIII. századi kéziratokból összeállította Scham Ferenc. Bp, Egyetemi Nyomda, 1978. Minikönyv korabeli illusztrációkkal
11708.

Rufpreis:
1 500 HUF
4,07
4,69

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF