https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 175

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Külföldi regénytár sorozat 18 kötete. Révai 1906. Kiadói egészvászon kötésben.
1
11649.

Külföldi regénytár sorozat 18 kötete. Révai 1906. Kiadói egészvászon kötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Nemzeti Könyvtár: Illyés Gyula: Ki a magyar? 34p.
1
11650.

Nemzeti Könyvtár: Illyés Gyula: Ki a magyar? 34p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kaján Tibor: Kaján képernyő. Karikatúrák. Minerva, Bp, 1973. Minikönyv
1
11651.

Kaján Tibor: Kaján képernyő. Karikatúrák. Minerva, Bp, 1973. Minikönyv

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Baudelaire Egy dög. Antológia magyar és külföldi költők verseivel. Kossuth Könyvkiadó, Bp, 1971. Minikönyv
1
11652.

Baudelaire Egy dög. Antológia magyar és külföldi költők verseivel. Kossuth Könyvkiadó, Bp, 1971. Minikönyv

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
József Attila: Önarckép. Versek, vál. Szily Ernő. Kossuth Könyvkiadó, Bp, 1975. Illusztrált, sorszámozott minikönyv
1
11653.

József Attila: Önarckép. Versek, vál. Szily Ernő. Kossuth Könyvkiadó, Bp, 1975. Illusztrált, sorszámozott minikönyv

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Móra Ferenc: Hendók mester és Busa deák. Elbeszélések, mesék, Reich Károly rajzaival. Móra Könyvkiadó, Bp, 1975. Illusztrált, sorszámozott minikönyv
1
11654.

Móra Ferenc: Hendók mester és Busa deák. Elbeszélések, mesék, Reich Károly rajzaival. Móra Könyvkiadó, Bp, 1975. Illusztrált, sorszámozott minikönyv

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Matteo Bandello: Rómeó és Júlia, ford. Barna Imre. Európa, Bp, 1978. Illusztrált minikönyv
1
11655.

Matteo Bandello: Rómeó és Júlia, ford. Barna Imre. Európa, Bp, 1978. Illusztrált minikönyv

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Gábor Andor, Panoptikum. Magyar Újságírók Szövetsége - Kossuth Könyvkiadó, Bp, 1978. Sorszámozott minikönyv
1
11656.

Gábor Andor, Panoptikum. Magyar Újságírók Szövetsége - Kossuth Könyvkiadó, Bp, 1978. Sorszámozott minikönyv

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hoffer József: Aranylabdások - aranycipősök. Sportpropaganda, Bp, 1975. Fekete-fehér fotókkal illusztrált minikönyv aranyozott kötésben
1
11657.

Hoffer József: Aranylabdások - aranycipősök. Sportpropaganda, Bp, 1975. Fekete-fehér fotókkal illusztrált minikönyv aranyozott kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 500 HUF
4,07
EUR
,
4,69
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Báró Eötvös József: Beszédek III (Politikai beszédek II). Összes Munkái X. Révai Testvérek, Bp, 1902. Ízléses, enyhén sérült szecessziós vászonkötésűben, jó állapotban.
1
11658.

Báró Eötvös József: Beszédek III (Politikai beszédek II). Összes Munkái X. Révai Testvérek, Bp, 1902. Ízléses, enyhén sérült szecessziós vászonkötésűben, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Schalom Asch: Az anya. Ford. Gergely Janka. Bp, Káldor Könyvkiadóvállalat, 1934
1
11659.

Schalom Asch: Az anya. Ford. Gergely Janka. Bp, Káldor Könyvkiadóvállalat, 1934

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Társadalmi lexikon. Tizenhat színes táblával, számos képpel és grafikonnal. Függelékül: A szociális mozgalmak krónikája 1750-1928. Szerk. Madzsar József. Bp. 1928. Népszava. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, (gerincen kis kopások)
1
11660.

Társadalmi lexikon. Tizenhat színes táblával, számos képpel és grafikonnal. Függelékül: A szociális mozgalmak krónikája 1750-1928. Szerk. Madzsar József. Bp. 1928. Népszava. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, (gerincen kis kopások)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse