Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 175
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
465996
11649
159
Külföldi regénytár sorozat 18 kötete. Révai 1906. Kiadói egészvászon kötésben. 509484
11650
159
Nemzeti Könyvtár: Illyés Gyula: Ki a magyar? 34p.
506177
11651
159
Kaján Tibor: Kaján képernyő. Karikatúrák. Minerva, Bp, 1973. Minikönyv
506172
11652
159
Baudelaire Egy dög. Antológia magyar és külföldi költők verseivel. Kossuth Könyvkiadó, Bp, 1971. Minikönyv
506187
11653
159
József Attila: Önarckép. Versek, vál. Szily Ernő. Kossuth Könyvkiadó, Bp, 1975. Illusztrált, sorszámozott minikönyv 506183
11654
159
Móra Ferenc: Hendók mester és Busa deák. Elbeszélések, mesék, Reich Károly rajzaival. Móra Könyvkiadó, Bp, 1975. Illusztrált, sorszámozott minikönyv
506103
11655
159
Matteo Bandello: Rómeó és Júlia, ford. Barna Imre. Európa, Bp, 1978. Illusztrált minikönyv 506119
11656
159
Gábor Andor, Panoptikum. Magyar Újságírók Szövetsége - Kossuth Könyvkiadó, Bp, 1978. Sorszámozott minikönyv
506138
11657
159
1500
Hoffer József: Aranylabdások - aranycipősök. Sportpropaganda, Bp, 1975. Fekete-fehér fotókkal illusztrált minikönyv aranyozott kötésben
505621
11658
159
Báró Eötvös József: Beszédek III (Politikai beszédek II). Összes Munkái X. Révai Testvérek, Bp, 1902. Ízléses, enyhén sérült szecessziós vászonkötésűben, jó állapotban. 505612
11659
159
Schalom Asch: Az anya. Ford. Gergely Janka. Bp, Káldor Könyvkiadóvállalat, 1934
424585
11660
159
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF