Gustave Vapereau: Dictionnaire universel des contemporains. Paris, 1880, Librairie Hachette. Félbőr kötésben, jó állapotban / Lexicon in half-leather cover, good condition
Bajza József Összegyűjtött munkái. Második, bővített kiadás Toldy Ferencz által. I-II. kötet egybekötve. Pest 1861. Heckenast. 222p. korabeli félvászon kötésben
Vom Fels zum Meer. Spemann`s Illustrierte Zeitschrift für das deutsche Haus, 3 Bde (Okt.1882-März 1883; April 1883-Sept. 1883; Okt.1883-März 1884). Stuttgart, 1882-1883, W. Spemann. Aranyozott félbőr kötésben, sérülésekkel, belül jó állapotban / Illustrated journals in half-leather cover, minor faults, inside in good shape
Hildebrandt C.: Robinson gyarmata. Az ifjabbik Robinson folytatása.- Mulattató, s tanulságos olvasmány gyermekek és ifjak számára. Pest, 1862, Lauffer és Stolp. (Lehmann K. és tsa. ny. Eszék.) Kiadói, festett, aranyozott vászonkötésben. (grinc javított) 181p.