Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 175

Székely Mózes: Csütörtök 1935 Bp. Révai Kiadó kiadói dombornyomott vászonkötésben nagyon szép állapotban reprint
11805.

Rufpreis:
1 400 HUF

1915/2. Vasárnapi Könyv - Hasznos tudnivalók, gyakorlati ismeretek, Athenaeum Nyomda, Bp., kiadói vászonkötésben, megviselt állapotban
11806.

Rufpreis:
800 HUF

1913 Az élet könyve az ifjúság és a nép számára - 40 éves jubileumi kiadás díszes dombornyomott kötésben, megviselt állapotban
11807.

Rufpreis:
1 500 HUF
4,07
4,69

Goethe költeményei, ford. Dóczi Lajos. Remekírók Képes Könyvtára, Lampel R. Könyvkereskedés, Bp, 1907. Kiadói, liliomos, aranyozott, egészvászon kötésben, illusztrációkkal, szép állapotban
11808.

Rufpreis:
1 000 HUF

Közönséges Isteni tiszteletre rendeltetett Énekes könyv. Debrecen, 1860. Telegdy K. Lajos. 'Jobbagy Julianna 1866' tulajdonosi jelzéssel, aranyozott egészbőr kötésben, aranyozott lapszélekkel, a borítón megrongálódott gyöngyberakás
11809.

Rufpreis:
2 000 HUF

Friedrich Schiller költeményei, ford. Dóczi Lajos. Remekírók Képes Könyvtára, Lampel R. Könyvkereskedés, Bp, é.n. Kiadói, liliomos, aranyozott, dombornyomott egészvászon kötésben, illusztrációkkal (Néhány ceruza-beírással)
11810.

Rufpreis:
1 000 HUF

Molnár Ferenc: Báró Március, vál., szerk.: Vécsei Irén. Bp, 1967, Magyar Helikon. Sorszámozott kiadás (526.), műbőr kötésben, szép állapotban
11811.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF