Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 175
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
489479
11805
159
Székely Mózes: Csütörtök 1935 Bp. Révai Kiadó kiadói dombornyomott vászonkötésben nagyon szép állapotban reprint
469895
11806
159
1915/2. Vasárnapi Könyv - Hasznos tudnivalók, gyakorlati ismeretek, Athenaeum Nyomda, Bp., kiadói vászonkötésben, megviselt állapotban
469856
11807
159
1500
1913 Az élet könyve az ifjúság és a nép számára - 40 éves jubileumi kiadás díszes dombornyomott kötésben, megviselt állapotban
508519
11808
159
Goethe költeményei, ford. Dóczi Lajos. Remekírók Képes Könyvtára, Lampel R. Könyvkereskedés, Bp, 1907. Kiadói, liliomos, aranyozott, egészvászon kötésben, illusztrációkkal, szép állapotban
508509
11809
159
Közönséges Isteni tiszteletre rendeltetett Énekes könyv. Debrecen, 1860. Telegdy K. Lajos. 'Jobbagy Julianna 1866' tulajdonosi jelzéssel, aranyozott egészbőr kötésben, aranyozott lapszélekkel, a borítón megrongálódott gyöngyberakás 508514
11810
159
Friedrich Schiller költeményei, ford. Dóczi Lajos. Remekírók Képes Könyvtára, Lampel R. Könyvkereskedés, Bp, é.n. Kiadói, liliomos, aranyozott, dombornyomott egészvászon kötésben, illusztrációkkal (Néhány ceruza-beírással)
509214
11811
159
Molnár Ferenc: Báró Március, vál., szerk.: Vécsei Irén. Bp, 1967, Magyar Helikon. Sorszámozott kiadás (526.), műbőr kötésben, szép állapotban
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF