Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 175
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
505104
11781
159
Gondolat Zsebkönyvek (8db): Ökológiai zsebkönyv, Régi magyar mértékek, Az ókor világcsodái, Kis magyar címertan stb. 477108
11782
159
Remekírók képes könyvtára: Homérosz: Illiász, Ödüsszeia. Bp., 1902. Lampel. Leszik-féle dombornyomott egészvászon kötésben. 490453
11783
159
Nagy Miklós: Magyarország képekben. Honismertető album. Heckenast Gusztáv Pest 1870. Reprint illusztrált, félvászon kötésben, 392p.
491525
11784
159
Barabás János-Gróh Gyula dr: A fényképezés kézikönyve . Műszaki Könyvkiadó Budapest 1954. 635p tárgymutatóval
481456
11785
159
Nagyváradi-Szabó-Winkler: Fejezetek a magyar katonai repülés történetéből. Bp. 1986. Műszaki könyvkiadó
457093
11786
159
Pitaval az az világhírű bűnesetek tára. A Pitaval-féle gyűjtemény legérdekesebb esetei. I. kötet. Pest, 1869 Athenaeum. 318p. Fűzött, papírborítóval. (Fűzés szétvált, borító, gerinc sérült)
509172
11787
159
A Pesti Hírlap Nyelvőre, szerk. Kosztolányi Dezső (Négyessy László, Gombocz Zoltán, Horger Antal, etc. cikkeivel, és egy szótárral). Bp, é.n., Légrády Testvérek, p224. Papírkötésben, jó állapotban
508481
11788
159
Vörösmarty Mihály: Drámai költemények. Munkái III. Remekírók Képes Könyvtára, Lampel R. Könyvkereskedése, Bp, é.n. Kiadói, liliomos dombornyomott vászonkötésben, illusztrációkkal
508462
11789
159
Radó Antal: Idegen szavak szótára. Lampel R. könyvkiadóvállalat, Bp, 1910. Jó állapotú könyv vászonkötésben 508504
11790
159
1500
Cherbuliez Victor: Méré Paulina I-II. Regény levelekben. Kolozsvár, Stein János, 1876. Félvászon kötésben, márványozott lapszélekkel (A borító megviselt állapotban)
478894
11791
159
1943 Szabó Pál: Tíz esztendő, Turul kiadás, Bp., dedikált példány, kiadói kemény papírkötésben 483035
11792
159
2db klf témájú könyv - 1972 Dr Siklóssy László: A régi Budapest erkölcse, Corvina Kiadó, Bp., kiadói egészvászon kötésben + Dr. Agárdi Tamás: Grafológiáról mindenkinek, Szikra nyomda, Bp., papírkötés Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF