https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 175

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Gondolat Zsebkönyvek (8db): Ökológiai zsebkönyv, Régi magyar mértékek, Az ókor világcsodái, Kis magyar címertan stb.
1
11781.

Gondolat Zsebkönyvek (8db): Ökológiai zsebkönyv, Régi magyar mértékek, Az ókor világcsodái, Kis magyar címertan stb.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Remekírók képes könyvtára: Homérosz: Illiász, Ödüsszeia. Bp., 1902. Lampel. Leszik-féle dombornyomott egészvászon kötésben.
1
11782.

Remekírók képes könyvtára: Homérosz: Illiász, Ödüsszeia. Bp., 1902. Lampel. Leszik-féle dombornyomott egészvászon kötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Nagy Miklós: Magyarország képekben. Honismertető album. Heckenast Gusztáv Pest 1870. Reprint illusztrált, félvászon kötésben, 392p.
1
11783.

Nagy Miklós: Magyarország képekben. Honismertető album. Heckenast Gusztáv Pest 1870. Reprint illusztrált, félvászon kötésben, 392p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Barabás János-Gróh Gyula dr: A fényképezés kézikönyve . Műszaki Könyvkiadó Budapest 1954. 635p tárgymutatóval
1
11784.

Barabás János-Gróh Gyula dr: A fényképezés kézikönyve . Műszaki Könyvkiadó Budapest 1954. 635p tárgymutatóval

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nagyváradi-Szabó-Winkler: Fejezetek a magyar katonai repülés történetéből. Bp. 1986. Műszaki könyvkiadó
1
11785.

Nagyváradi-Szabó-Winkler: Fejezetek a magyar katonai repülés történetéből. Bp. 1986. Műszaki könyvkiadó

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pitaval az az világhírű bűnesetek tára. A Pitaval-féle gyűjtemény legérdekesebb esetei. I. kötet. Pest, 1869 Athenaeum. 318p. Fűzött, papírborítóval. (Fűzés szétvált, borító, gerinc sérült)
1
11786.

Pitaval az az világhírű bűnesetek tára. A Pitaval-féle gyűjtemény legérdekesebb esetei. I. kötet. Pest, 1869 Athenaeum. 318p. Fűzött, papírborítóval. (Fűzés szétvált, borító, gerinc sérült)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A Pesti Hírlap Nyelvőre, szerk. Kosztolányi Dezső (Négyessy László, Gombocz Zoltán, Horger Antal, etc. cikkeivel, és egy szótárral). Bp, é.n., Légrády Testvérek, p224. Papírkötésben, jó állapotban
1
11787.

A Pesti Hírlap Nyelvőre, szerk. Kosztolányi Dezső (Négyessy László, Gombocz Zoltán, Horger Antal, etc. cikkeivel, és egy szótárral). Bp, é.n., Légrády Testvérek, p224. Papírkötésben, jó állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vörösmarty Mihály: Drámai költemények. Munkái III. Remekírók Képes Könyvtára, Lampel R. Könyvkereskedése, Bp, é.n. Kiadói, liliomos dombornyomott vászonkötésben, illusztrációkkal
1
11788.

Vörösmarty Mihály: Drámai költemények. Munkái III. Remekírók Képes Könyvtára, Lampel R. Könyvkereskedése, Bp, é.n. Kiadói, liliomos dombornyomott vászonkötésben, illusztrációkkal

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Radó Antal: Idegen szavak szótára. Lampel R. könyvkiadóvállalat, Bp, 1910. Jó állapotú könyv vászonkötésben
1
11789.

Radó Antal: Idegen szavak szótára. Lampel R. könyvkiadóvállalat, Bp, 1910. Jó állapotú könyv vászonkötésben

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Cherbuliez Victor: Méré Paulina I-II. Regény levelekben. Kolozsvár, Stein János, 1876. Félvászon kötésben, márványozott lapszélekkel (A borító megviselt állapotban)
1
11790.

Cherbuliez Victor: Méré Paulina I-II. Regény levelekben. Kolozsvár, Stein János, 1876. Félvászon kötésben, márványozott lapszélekkel (A borító megviselt állapotban)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 500 HUF
4,07
EUR
,
4,69
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1943 Szabó Pál: Tíz esztendő, Turul kiadás, Bp., dedikált példány, kiadói kemény papírkötésben
1
11791.

1943 Szabó Pál: Tíz esztendő, Turul kiadás, Bp., dedikált példány, kiadói kemény papírkötésben

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
2db klf témájú könyv - 1972 Dr Siklóssy László: A régi Budapest erkölcse, Corvina Kiadó, Bp., kiadói egészvászon kötésben + Dr. Agárdi Tamás: Grafológiáról mindenkinek, Szikra nyomda, Bp., papírkötés
1
11792.

2db klf témájú könyv - 1972 Dr Siklóssy László: A régi Budapest erkölcse, Corvina Kiadó, Bp., kiadói egészvászon kötésben + Dr. Agárdi Tamás: Grafológiáról mindenkinek, Szikra nyomda, Bp., papírkötés

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse