https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 175

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Asztalos Miklós: Ez Magyarország. Magyar Népművelők társasága. Bp. 1940. 125p. sok képpel
1
11757.

Asztalos Miklós: Ez Magyarország. Magyar Népművelők társasága. Bp. 1940. 125p. sok képpel

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pásztor Lajos: Róma után Tokió előtt. Sport, 1961. 102p.  Olimpia témájú könyv sok fotóval.
1
11758.

Pásztor Lajos: Róma után Tokió előtt. Sport, 1961. 102p. Olimpia témájú könyv sok fotóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Francois Pernot: Az arany. Gyönyörűen illusztrált könyv az arany történetéről. Lazi. 2007. 222p. Új állapotban
1
11759.

Francois Pernot: Az arany. Gyönyörűen illusztrált könyv az arany történetéről. Lazi. 2007. 222p. Új állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Móra Ferenc: Daru utcától a Móra Ferenc utcáig - Önéletrajz 2 kötetben. 1. kiadás! Bp., 1934 Révai. Aranyozott, bordázott gerincű félbőr kötésben
1
11760.

Móra Ferenc: Daru utcától a Móra Ferenc utcáig - Önéletrajz 2 kötetben. 1. kiadás! Bp., 1934 Révai. Aranyozott, bordázott gerincű félbőr kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gajdács Pál: Tisza-Körös mentén. Versek. Gyoma, Kner Izidor. 1907. Kissé kopott egészvászon kötésben
1
11761.

Gajdács Pál: Tisza-Körös mentén. Versek. Gyoma, Kner Izidor. 1907. Kissé kopott egészvászon kötésben

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Gergely Jolán: A művelt lány. Bp., 1944. Korda. Illusztrált papírborítóval
1
11762.

Gergely Jolán: A művelt lány. Bp., 1944. Korda. Illusztrált papírborítóval

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Farkas Elek: Legújabb és legtömöttebb Német-Magyar és Magyar Német zsebszókönyv a magyar nyelv ujabb és legujabb alakulását tekintve legujabb kútfők után. Stereotyp kiadás. Pest 1854. Heckenast Gusztáv. 2 kötet. Komplett. Korabeli aranyozott gerincű (egy helyütt sérült), egészvászon kötésben, (Egy lap kijár egyébként jó állapotban) / German-Hungarian and Hungarian-German dictionary in 2 volumes.
1
11763.

Farkas Elek: Legújabb és legtömöttebb Német-Magyar és Magyar Német zsebszókönyv a magyar nyelv ujabb és legujabb alakulását tekintve legujabb kútfők után. Stereotyp kiadás. Pest 1854. Heckenast Gusztáv. 2 kötet. Komplett. Korabeli aranyozott gerincű (egy helyütt sérült), egészvászon kötésben, (Egy lap kijár egyébként jó állapotban) / German-Hungarian and Hungarian-German dictionary in 2 volumes.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tóth Lajos: A páskha eredete és történeti fejlődése. Pápa, 1931, Főiskolai Könyvnyomda, p92. Dedikált, a gerincen sérült
1
11764.

Tóth Lajos: A páskha eredete és történeti fejlődése. Pápa, 1931, Főiskolai Könyvnyomda, p92. Dedikált, a gerincen sérült

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Lajos Iván: Németország háborús esélyei a német szakirodalom tükrében, Pécs, 1939, Dunántúli Pécsi Egyetemi Könyvkiadó, p99
1
11765.

Dr. Lajos Iván: Németország háborús esélyei a német szakirodalom tükrében, Pécs, 1939, Dunántúli Pécsi Egyetemi Könyvkiadó, p99

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Magyar és német zsebszótár. Közre bocsátá a Magyar Tudós Társaság. Magyar-Német, Német-Magyar 2 kötetben Elõszó: Vörösmarty Mihály, Schedel Ferencz. 1843, Buda, Magyar kir. Egyetem betûivel, Korabeli, javított, fűzött papírkötésben. Egy helyütt a fűzés elvált. 846p
1
11766.

Magyar és német zsebszótár. Közre bocsátá a Magyar Tudós Társaság. Magyar-Német, Német-Magyar 2 kötetben Elõszó: Vörösmarty Mihály, Schedel Ferencz. 1843, Buda, Magyar kir. Egyetem betûivel, Korabeli, javított, fűzött papírkötésben. Egy helyütt a fűzés elvált. 846p

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kecskeméthy Aurel: Gróf Széchenyi István utolsó évei és halála. (1849-1860.) Pest, 1866. Emich Gusztáv. Későbbi egészvászon kötésben.
1
11767.

Kecskeméthy Aurel: Gróf Széchenyi István utolsó évei és halála. (1849-1860.) Pest, 1866. Emich Gusztáv. Későbbi egészvászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Rákosné Ács Klára: Vallanak a betűk. Személyiségek és életutak pszichografológiai megközelítése. Bp, Magvető, 1985
1
11768.

Rákosné Ács Klára: Vallanak a betűk. Személyiségek és életutak pszichografológiai megközelítése. Bp, Magvető, 1985

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse