Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 175

11685.

Rufpreis:
2 000 HUF

James Harpur- Jennifer westwood: Legendák földjén. Bp. 1994. magyar könyvklub. Szép állapotú album 240p.
11686.

Rufpreis:
800 HUF

Híres szerelmesek. Bp., 1902. Franklin. 328 p. A világtörténelem romantikus történetei. Kívül kissé laza gyöngykötésben aranyozott lapszélekkel,  dúsan illusztrálva.
11687.

Híres szerelmesek. Bp., 1902. Franklin. 328 p.
A világtörténelem romantikus történetei. Kívül kissé laza gyöngykötésben aranyozott lapszélekkel, dúsan illusztrálva.

Rufpreis:
5 000 HUF

11688.

Rufpreis:
2 000 HUF

Radványi Kálmán: Cserkészuton Spanyolföldön. Révai Kiadás, Bp, 1931. Márton Lajos rajzaival, viseltes állapotban
11689.

Rufpreis:
1 200 HUF

A kémia és vívmányai I. Szerk: Dr. Erdey-Grúz Tibor, Dr. Gróh Gyula. Kiad: Kir. Magy. Természettudományi Társulat, Bp, 1940. Kopottas vászonkötésű, jó állapotú könyv
11690.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

11691.

Rufpreis:
800 HUF

cca 1910 Rossz állapotú imakönyv csont és réz borítással, rézkapoccsal
11692.

Rufpreis:
800 HUF

Sík Sándor: Áldás. Versek. Bp., 1963, Szent István Társulat, Pécsi Szikra Ny. Kiadói vászonkötésben, illusztrált borítóval. Első kiadás!
11693.

Rufpreis:
1 000 HUF

11694.

Rufpreis:
1 000 HUF

1918-1953 2 db bányászati és elekrotechnikai szakkönyv jó állapotban
11695.

Rufpreis:
1 000 HUF

11696.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF