Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 154

1950 Dr. Pattantyús Á. Géza: A gépek üzemtana, Tankönyvkiadó, Bp., 307 ábrával és 172 kidolgozott számpéldával, papírkötésben, megviselt állapotban
11543.

Rufpreis:
800 HUF

Mirza-Saffi dalai. Bp., 1880, Grimm Gusztáv. Korabeli, dombornyomott, aranyozott egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel, a hátsó borítón lévő foltoktól eltekintve szép állapotban
11544.

Rufpreis:
1 000 HUF

11545.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ascher Oszkár: A versmondás művészete. Művelt Nép Könyvkiadó, Budapest, 1953. 108p. Félvászon kötésben,jó állapotban
11546.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ady Endre összes versei. Szépirodalmi Könyvkiadó, Budapest,  707p. Félvászon kötésben, a borító szélei kicsit kopottak.
11547.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szerb Antal: Magyar irodalom-történet. Gyoma, 1991. Kner nyomda. Corvina. Aranyozott egészvászon kötésben. Szép állapotban
11548.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hanák Imre (szerk.): Zsidókérdés, asszimiláció, antiszemitizmus. Tanulmányok. Gondolat 1984.
11549.

Rufpreis:
1 000 HUF

Grósz Lajos: A természet köréből. Népszerű olvasmányok a nagyközönség, a serdülő ifjuság és női olvasók számára. 68 képpel., Bp., 1894 Franklin, foltos egészvászon kötésben, 2 lap szakadt néhány foltos
11550.

Rufpreis:
1 000 HUF

3 db könyv: Földi Janka, Bihari Sándor: Kádár Kata, Bukarest Állami irodalmi és művészeti kiadó +     Sáfrán Györgyi: Arany János és Rozvány Erzsébet Kriterion kiadó, Bukarest 1973 +   	Burnett: A kis lord ifjúsági könyv, illusztrált, szép későbbi kötésben
11551.

Rufpreis:
1 000 HUF

Schütz Antal: Prohászka pályája. Élet és jellemrajz hat műmelléklettel. Bp., 1929 Stephaneum.
11552.

Rufpreis:
2 000 HUF

1999 Mizser Attila: Amatőrcsillagászok kézikönyve, Magyar Csillagászati Egyesület kiadása, Bp., sok szöveg közti ábrával
11553.

Rufpreis:
1 000 HUF

Híres szerelmesek. Bp., 1902. Franklin. 328 p. A világtörténelem romantikus történetei. Kívül kissé laza gyöngykötésben aranyozott lapszélekkel,  dúsan illusztrálva.
11554.

Híres szerelmesek. Bp., 1902. Franklin. 328 p.
A világtörténelem romantikus történetei. Kívül kissé laza gyöngykötésben aranyozott lapszélekkel, dúsan illusztrálva.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF