Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 154
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
482578
11543
157
1950 Dr. Pattantyús Á. Géza: A gépek üzemtana, Tankönyvkiadó, Bp., 307 ábrával és 172 kidolgozott számpéldával, papírkötésben, megviselt állapotban
427251
11544
157
Mirza-Saffi dalai. Bp., 1880, Grimm Gusztáv. Korabeli, dombornyomott, aranyozott egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel, a hátsó borítón lévő foltoktól eltekintve szép állapotban
457093
11545
157
494779
11546
157
Ascher Oszkár: A versmondás művészete. Művelt Nép Könyvkiadó, Budapest, 1953. 108p. Félvászon kötésben,jó állapotban
494806
11547
157
Ady Endre összes versei. Szépirodalmi Könyvkiadó, Budapest, 707p. Félvászon kötésben, a borító szélei kicsit kopottak.
477195
11548
157
Szerb Antal: Magyar irodalom-történet. Gyoma, 1991. Kner nyomda. Corvina. Aranyozott egészvászon kötésben. Szép állapotban
486431
11549
157
Hanák Imre (szerk.): Zsidókérdés, asszimiláció, antiszemitizmus. Tanulmányok. Gondolat 1984.
419639
11550
157
Grósz Lajos: A természet köréből. Népszerű olvasmányok a nagyközönség, a serdülő ifjuság és női olvasók számára. 68 képpel., Bp., 1894 Franklin, foltos egészvászon kötésben, 2 lap szakadt néhány foltos
427181
11551
157
3 db könyv: Földi Janka, Bihari Sándor: Kádár Kata, Bukarest Állami irodalmi és művészeti kiadó + Sáfrán Györgyi: Arany János és Rozvány Erzsébet Kriterion kiadó, Bukarest 1973 + Burnett: A kis lord ifjúsági könyv, illusztrált, szép későbbi kötésben 477071
11552
157
Schütz Antal: Prohászka pályája. Élet és jellemrajz hat műmelléklettel. Bp., 1929 Stephaneum. 482409
11553
157
1999 Mizser Attila: Amatőrcsillagászok kézikönyve, Magyar Csillagászati Egyesület kiadása, Bp., sok szöveg közti ábrával
486395
11554
157
Híres szerelmesek. Bp., 1902. Franklin. 328 p. A világtörténelem romantikus történetei. Kívül kissé laza gyöngykötésben aranyozott lapszélekkel, dúsan illusztrálva.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF