https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 154

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Hildebrandt C.: Robinson gyarmata. Az ifjabbik Robinson folytatása.- Mulattató, s tanulságos olvasmány gyermekek és ifjak számára. Pest, 1862, Lauffer és Stolp. (Lehmann K. és tsa. ny. Eszék.)  Kiadói, festett, aranyozott vászonkötésben. (grinc javított) 181p.
1
11555.

Hildebrandt C.: Robinson gyarmata. Az ifjabbik Robinson folytatása.- Mulattató, s tanulságos olvasmány gyermekek és ifjak számára. Pest, 1862, Lauffer és Stolp. (Lehmann K. és tsa. ny. Eszék.) Kiadói, festett, aranyozott vászonkötésben. (grinc javított) 181p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Új idők lexikona I.-XXIV. kötet. (hiány: 5,18,24) (kétszer 6,9.), Signer és Wolfner Irodalmi intézet, Budapest Egységes, aranyozott kiadói egészvászon kötésben általában a legtöbb kötet az eredeti megrendelői kartonborítékban!
1
11556.

Új idők lexikona I.-XXIV. kötet. (hiány: 5,18,24) (kétszer 6,9.), Signer és Wolfner Irodalmi intézet, Budapest Egységes, aranyozott kiadói egészvászon kötésben általában a legtöbb kötet az eredeti megrendelői kartonborítékban!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1910 Jászi Oszkár: Huszadik század - Társadalomtudományi és Szociálpolitikai Szemle XXI. kötete, január-július, Deutsch Zsigmond és Társa kiadása, Bp., újrakötve, a gerince elválva
1
11557.

1910 Jászi Oszkár: Huszadik század - Társadalomtudományi és Szociálpolitikai Szemle XXI. kötete, január-július, Deutsch Zsigmond és Társa kiadása, Bp., újrakötve, a gerince elválva

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bródy Sándor: Éjszaka Első kiadás! Bp., 1893. Magyar Ny. 152 p. (borítók nélkül)
1
11558.

Bródy Sándor: Éjszaka Első kiadás! Bp., 1893. Magyar Ny. 152 p. (borítók nélkül)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nagy ládányi főleg háború előtti könyvtétel, kb 50 db
1
11559.

Nagy ládányi főleg háború előtti könyvtétel, kb 50 db

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Faragó Jenő: Pesti gyerekek. Bp., é.n., Magyar Keresk. Közlöny Hirlap és Könyvkiadó-Vállalat. Kiadói festett, domborbornyomott, szecessziós egészvászon kötésben, szép állapotban
1
11560.

Faragó Jenő: Pesti gyerekek. Bp., é.n., Magyar Keresk. Közlöny Hirlap és Könyvkiadó-Vállalat. Kiadói festett, domborbornyomott, szecessziós egészvászon kötésben, szép állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Remekírók képes könyvtára: Homérosz: Illiász, Ödüsszeia. Bp., 1902. Lampel. Leszik-féle dombornyomott egészvászon kötésben.
1
11561.

Remekírók képes könyvtára: Homérosz: Illiász, Ödüsszeia. Bp., 1902. Lampel. Leszik-féle dombornyomott egészvászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Cheng Tcheng: Egy kínai anya. Paul Valéry előszavával. Ford. Pap László. Bp. 1941 Bibliotheca (Sylvester ny.) 158 p. Illusztrált kiadói selyemkötésben, raffiával összefűzve
1
11562.

Cheng Tcheng: Egy kínai anya. Paul Valéry előszavával. Ford. Pap László. Bp. 1941 Bibliotheca (Sylvester ny.) 158 p. Illusztrált kiadói selyemkötésben, raffiával összefűzve

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vas Gereben: Jurátusélet. Korrajz. Gyulay László rajzaival. Bp., é.n., Franklin Társulat. Félvászon kötésben, jó állapotban
1
11563.

Vas Gereben: Jurátusélet. Korrajz. Gyulay László rajzaival. Bp., é.n., Franklin Társulat. Félvászon kötésben, jó állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nagy ládányi vegyes könyvtétel régi és új
1
11564.

Nagy ládányi vegyes könyvtétel régi és új

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Takáts Sándor: Régi magyar asszonyok. Bp. 1914. Élet. 341 p. A bekötés és címlap rajzát Zádor István készítette. Kiadói, gerincén díszesen aranyozott félbőr-kötésben. (gerinc sérült)
1
11565.

Takáts Sándor: Régi magyar asszonyok. Bp. 1914. Élet. 341 p. A bekötés és címlap rajzát Zádor István készítette. Kiadói, gerincén díszesen aranyozott félbőr-kötésben. (gerinc sérült)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1910 Rossz állapotú imakönyv csont és réz borítással, rézkapoccsal
1
11566.

cca 1910 Rossz állapotú imakönyv csont és réz borítással, rézkapoccsal

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse