Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 154
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
450162
11579
157
486277
11580
157
Gergely Jolán: A művelt lány. Bp., 1944. Korda. Illusztrált papírborítóval
422980
11581
157
Világnaptár 1909. a Magyar Hírlap ajándéka előfizetőinek. Bp. 1908, Jókai ny. Kiadói félvászon-kötésben.
414223
11582
157
Rácz Sándor: Emlék lapok egy aggszínész életéből. Miskolc, 1857. 3. kiadás Tóth Lajos 48p. (néhány lap széle sérült, de hiánytalan) 457091
11583
157
Shakspere: János király. Arany János fordítása. Bp., 1898 Ráth Mór. Festett, Leszik-féle papírkötésben. Gerincen kis kopások, egyébként jó állapotú
461102
11584
157
1923/1933 Az Est hármaskönyve 2 db
446208
11585
157
1945-1946 Diárium c. irodalmi folyóirat 5 db száma
453819
11586
157
466151
11587
157
900
Terescsényi Gyula: Bolygó magyarok. 2. kiadás Bp., Turul szépmíves céh. Aranyozott félvászon kötésben
466122
11588
157
1957 Minerva Kártya kézikönyv sérült borítóval
453940
11589
157
Eötvös József, báró: A karthausi, 3. kiadás. Bp., 1908, Révai. Aranyozott egészvászon kötésben (gerincnél szakadt)
453821
11590
157
Sík Sándor: Zrínyi Míklós. Első kiadás! Bp., 1923 Franklin, sérült papírkötésben
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF