Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 154

11579.

Rufpreis:
1 400 HUF

Gergely Jolán: A művelt lány. Bp., 1944. Korda. Illusztrált papírborítóval
11580.

Rufpreis:
800 HUF

Világnaptár 1909. a Magyar Hírlap ajándéka előfizetőinek. Bp. 1908, Jókai ny. Kiadói félvászon-kötésben.
11581.

Rufpreis:
2 000 HUF

Rácz Sándor: Emlék lapok egy aggszínész életéből. Miskolc, 1857. 3. kiadás Tóth Lajos 48p. (néhány lap széle sérült, de hiánytalan)
11582.

Rufpreis:
6 000 HUF

Shakspere: János király. Arany János fordítása. Bp., 1898 Ráth Mór. Festett, Leszik-féle papírkötésben. Gerincen kis kopások, egyébként jó állapotú
11583.

Rufpreis:
1 000 HUF

1923/1933 Az Est hármaskönyve 2 db
11584.

Rufpreis:
1 000 HUF

1945-1946 Diárium c. irodalmi folyóirat 5 db száma
11585.

Rufpreis:
1 600 HUF

11586.

Rufpreis:
3 000 HUF

Terescsényi Gyula: Bolygó magyarok. 2. kiadás Bp., Turul szépmíves céh. Aranyozott félvászon kötésben
11587.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

1957 Minerva Kártya kézikönyv sérült borítóval
11588.

Rufpreis:
1 000 HUF

Eötvös József, báró: A karthausi, 3. kiadás. Bp., 1908, Révai. Aranyozott egészvászon kötésben (gerincnél szakadt)
11589.

Rufpreis:
1 800 HUF

Sík Sándor: Zrínyi Míklós. Első kiadás! Bp., 1923 Franklin, sérült papírkötésben
11590.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF