Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 154

Kürenberg, Joachim von: Fritz von Holstein, a szürke eminenciás. Bp. é.n. Stílus. 254p. Fordította: Ákos Miklós. Kiadói, aranyozott gerincű félvászon-kötésben
11591.

Rufpreis:
3 000 HUF

Passuth László: A Bíborbanszületett . Szépirodalmi Könyvkiadó, Budapest. 1966. Félvászon kötésben,  kicsit kopott állapotban 670p.
11592.

Rufpreis:
800 HUF

Nizsalovszky Endre: Hiteljogi és kereskedelmi jogi szabályok, Bp., 1942 Grill. Aranyozott egészvészon kötésben (kissé foltos)
11593.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szentírás a család és az iskola részére. Szerk. Frenkel Bernát. 3. A prófétai könyvek, Benedek Kata rajzaival, szerzői kiadás, aranyozott egészvászon kötésben (gerincen sérülés)
11594.

Rufpreis:
1 400 HUF

Strindberg Ágost: Haláltánc. Ford. Mikes Lajos. Bp., 1923, Dick Manó. Dekoratív festett vászonkötésben, aranyozott dombornyomattal. Sarkoknál kis kopással, jó állapotban
11595.

Rufpreis:
1 000 HUF

Messiás I-X. ének. Klopstock után Tárkányi. Pest, 1872, Szent-István-Társulat. Aranyozott gerincű félvászon kötésben, márványozott lapszélekkel, szép állapotban
11596.

Rufpreis:
1 000 HUF

Greff S. F.: Loyolai Sz. Ignác és kora - jellemrajz korunk számára. ford: Hübner Ágoston. Kalocsa, 1914 Hübner Antal ny. számos képpel. Félvászon kötésben, szép állapotban.
11597.

Rufpreis:
1 400 HUF

11598.

Rufpreis:
4 000 HUF

Henri Didon : Jézus élete. Fordította: Zigány Árpád. festett, vaknyomott egészvászon kötésben. Szép állapotban
11599.

Rufpreis:
1 400 HUF

11600.

Rufpreis:
3 000 HUF

11601.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

11602.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF