Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 154

Brankovics György: A legújabb magyar általános levelező. Frankfurt- Társulat, Budapest. Magán és kereskedelmi levelezéshez. Félvászon kötésben, borító elvált, belefirkálva.
11567.

Rufpreis:
1 000 HUF

Arany János összes költeményei. Szépirodalmi Könyvkiadó 1955. 725p.
11568.

Rufpreis:
1 000 HUF

Petőfi Sándor  összes költeményei. Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalt, Budapest, eredeti népies illusztrációval, vászon kötésben. 416 p.
11569.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jósika Miklós: Klára és Klári I-II. kötet egybekötve, első kiadás! Regény az Anjou-királyok korából, Hartleben Konrád Adolf saját kiadása, Pest 1863, kissé sérült egészvászon kötésben
11570.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kádár G. Rádió és televízió-vevőkészülékek Műszaki könyvkiadó. 1963
11571.

Rufpreis:
800 HUF

A műveltség könyvtára - Az ember II. Bp., 1905 Athenaeum, díszes félvászon kötésben, aranyozott mintával, színes és fekete fehér képekkel, leírásokkal illusztrált
11572.

Rufpreis:
1 500 HUF
4,07
4,69

1913 A gyűjtő c. magazin Ex Libris külön száma. Eredeti fametszetekkel. Néhány lap foltos.
11573.

Rufpreis:
3 000 HUF

1984 Morvay György: Új fotolexikon, Műszaki Könyvkiadó, Bp., kiadói műbőr kötésben, szép állapotban
11574.

Rufpreis:
800 HUF

Vas Gereben: A nemzet napszámosai - a mai magyar nyelvre átdolgozott kiadás, Nemzeti múlt irod. bizottság, 1929. kopott aranyozású egészvászon kötásben
11575.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gróf Zichy Géza: Újabb költeményei. a szerző arcképével, Bp., 1892 Athenaeum, kissé kopott, festett kiadói papírkötésben
11576.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gajdács Pál: Tisza-Körös mentén. Versek. Gyoma, Kner Izidor. 1907. Kissé kopott egészvászon kötésben
11577.

Rufpreis:
1 600 HUF

Tissandier, Gaston A tudomány vértanui - műve nyomán a hazai viszonyokhoz alkalmazta Könyves Tóth Kálmán Harmincznégy eredeti fametszettel Bp. 1886. Révai. 329p. Kiadói, illusztrált, egészvászon kötésben. Jó állapotban
11578.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF