Jókai Mór politikai divatok I.-III., Elátkozott család, Serfőző Carnius-Regék-Bűntárs, Árnyképek- Óceánia. Összesen 6 kötet kiadói, festett dombornyomott, aranyozott sorozatkötésben. Bp., 1904 Franklin (hibátlan állapotban)
Vörösmarty minden munkái. Kiadták barátai Bajza J. és Schedel Ferencz. I-X. kötet (Az 5 könyvből álló sorozat 3 darabja. Hiány: 1-2, 6-7, Pesten, 1845-1848. Kilián. A költő műveinek első gyűjteményes kiadása. Cserélt gerincű, korabeli félbőr-kötésben.
Tretjakov, Szergej: Den Si-hua, a kínai diák I.-II. kötet, Ford. Tamás Aladár, Pozsony, Eugen Prager Könyvesháza, 1938. Aranyozott gerincű félbőr kötésben, ex librissel
Didon Henry P.: Jézus Krisztus. Ford. Kiss János és Sulyok István. Bp. 1896. Kiss János. Díszkiadás Reprint. aranyozott festett egész-műbőr kötésben, festett sarkainál kissé kopott tékában. Hibátlan állapotban!