Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 154

Jókai Mór sorozat összesen 9 kötet kiadói, festett dombornyomott, aranyozott sorozatkötésben. Bp., 1904 Franklin (a legtöbb jó állapotban)
11495.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jókai Mór politikai divatok I.-III., Elátkozott család, Serfőző Carnius-Regék-Bűntárs, Árnyképek- Óceánia. Összesen 6 kötet kiadói, festett dombornyomott, aranyozott sorozatkötésben. Bp., 1904 Franklin (hibátlan állapotban)
11496.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vörösmarty minden munkái. Kiadták barátai Bajza J. és Schedel Ferencz. I-X. kötet (Az 5 könyvből álló sorozat 3 darabja. Hiány: 1-2, 6-7, Pesten, 1845-1848. Kilián. A költő műveinek első gyűjteményes kiadása. Cserélt gerincű, korabeli félbőr-kötésben.
11497.

Rufpreis:
12 000 HUF

9 db jó háború előtti könyv
11498.

9 db jó háború előtti könyv

Rufpreis:
800 HUF

Tretjakov, Szergej: Den Si-hua, a kínai diák I.-II. kötet, Ford. Tamás Aladár, Pozsony, Eugen Prager Könyvesháza, 1938. Aranyozott gerincű félbőr kötésben, ex librissel
11499.

Rufpreis:
2 000 HUF

11500.

Rufpreis:
5 000 HUF

11501.

Rufpreis:
12 000 HUF

Dr. Révay József: Szentek Legendái. Bp., 1927 Franklin. Jaschik Álmos illusztrációival. Festett, aranyozott egészvászon kötésben.
11502.

Rufpreis:
4 000 HUF

11503.

Rufpreis:
2 000 HUF

11504.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Hatalmas könyv tétel, sok érdekességgel, enciklopédiákkal, közte sok angol nyelvű is. Érdemes megnézni!
11505.

Rufpreis:
1 000 HUF

Pauler Gyula: A magyar nemzet története I-II. kötet, Atheneum Rt. kiadása, Bp., 1899, reprint kiadás, kiadói műbőr kötésben
11506.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF