Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 154
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
495316
11471
157
Három évtized sportja. Sportpropaganda Vállalat, Budapest, 1976. Illusztrált,sorszámozott, aranyozott kötésben minikönyv
477243
11472
157
William Shakespeare összes művei. Bp., 2001. Helikon, aranyozott egészbőr kötésben, aranyozott lapszélekkel. Hibátlan állapotban
423284
11473
157
74000
456980
11474
157
6db klf 1956-os témájú könyv
400202
11475
157
A szépművészetek könyve (A Pesti Hirlap könyvtára) 1210 mélynyomású képpel illusztrálva 1940, aranyozott egészvászon kötésben (gerincen apró sérülés, egyébként jó állapotban) 1190p. 485032
11476
157
Horgászkalauz éves kalendárium 13 kötete szép állapotban (1978-1988, 1990, 1994)
492729
11477
157
28000
Remekírók képes könyvtára 32 kötet. Szerk. Radó Antal Bp. 1901-1908, Lampel. Kiadói, zöld, liliomos, aranyozott egészvászon-kötésben
424616
11478
157
470225
11479
157
Minden amit a kutyákról tudni lehet - 14db könyv: A kutya és a macska egészségvédelme, Kutyákról bírószemmel, Kutyatartás-nevelés, Én és a kutyám, Miért csinálja a kutya?, Kutya betegségek, Kutyakiképzési kézikönyv, stb. 484558
11480
157
Nagy doboznyi 1945 előtti könyv 473231
11481
157
2500
4db klf judaika témájú könyv: Levél egy zsidó barátomhoz, Asszonyénekek, Scheiber Sándor könyve, Az utolsó Liszaboni kabbalista
483399
11482
157
1993 Magyar Nagylexikon 2. kötete (And-Bag), Akadémia Kiadó, Bp., bontatlan csomagolásban
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF