Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 154

Három évtized sportja. Sportpropaganda Vállalat, Budapest, 1976. Illusztrált,sorszámozott, aranyozott kötésben minikönyv
11471.

Rufpreis:
1 200 HUF

William Shakespeare összes művei. Bp., 2001. Helikon, aranyozott egészbőr kötésben, aranyozott lapszélekkel. Hibátlan állapotban
11472.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

11473.

Rufpreis:
74 000 HUF
200,54
231,25

6db klf 1956-os témájú könyv
11474.

6db klf 1956-os témájú könyv

Rufpreis:
800 HUF

A szépművészetek könyve (A Pesti Hirlap könyvtára) 1210 mélynyomású képpel illusztrálva 1940, aranyozott egészvászon kötésben (gerincen apró sérülés, egyébként jó állapotban) 1190p.
11475.

Rufpreis:
1 000 HUF

Horgászkalauz éves kalendárium 13 kötete szép állapotban (1978-1988, 1990, 1994)
11476.

Rufpreis:
1 000 HUF

11477.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

11478.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Minden amit a kutyákról tudni lehet - 14db könyv: A kutya és a macska egészségvédelme, Kutyákról bírószemmel, Kutyatartás-nevelés, Én és a kutyám, Miért csinálja a kutya?, Kutya betegségek, Kutyakiképzési kézikönyv, stb.
11479.

Rufpreis:
3 000 HUF

Nagy doboznyi 1945 előtti könyv
11480.

Rufpreis:
800 HUF

4db klf judaika témájú könyv: Levél egy zsidó barátomhoz, Asszonyénekek, Scheiber Sándor könyve, Az utolsó Liszaboni kabbalista
11481.

Rufpreis:
2 500 HUF
6,78
7,81

1993 Magyar Nagylexikon 2. kötete (And-Bag), Akadémia Kiadó, Bp., bontatlan csomagolásban
11482.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF