Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 154

11db klf fantasztikus és technika témájú könyv + 2db filmgyári fotó a 1930-as évekből, az 50. hangosfilm alkalmából, az egyik szép üvegezett keretben 24x32cm
11483.

Rufpreis:
1 000 HUF

11484.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Victor Hugo: Nyomorultak. 1-4. hibátlan állapotban
11485.

Rufpreis:
800 HUF

Banános-ládányi hagyaték könyv tétel, főként háború előtti
11486.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gárdonyi Géza munkái sorozat 18 kötete. Bp. 1924-1938. Dante. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben. Nagyrészt jó állapotban
11487.

Rufpreis:
10 000 HUF

Shakespeare összes művei I.-VI. kötetek. Összes. Bp. 1961, Európa.
11488.

Rufpreis:
3 000 HUF

Nagy átnézetlen főként háború előtti könyveket tartalmazó tétel, jobb kiadásokkal
11489.

Rufpreis:
2 000 HUF

Külföldi regénytár sorozat 18 kötete. Révai 1906. Kiadói egészvászon kötésben.
11490.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ottlik László bevezetés a politikába egyetemi jegyzet 74 oldal-Kolozsvár 1941. + Ady Endre: Versek I-II. Bukarest, 1969 Irodalmi könyvkiadó
11491.

Rufpreis:
800 HUF

Közel 20 darabos vegyes könyv tétel, főleg moder darabok
11492.

Rufpreis:
800 HUF

Új idők lexikona I.-IX. kötet. Singer és Wolfner Irodalmi intézet, Budapest 1937 Aranyozott kiadói egészvászon kötésben (hiánytalan kiváló állapotban)
11493.

Rufpreis:
5 000 HUF

11494.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF