https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 154
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
496271
11483
157
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
11db klf fantasztikus és technika témájú könyv + 2db filmgyári fotó a 1930-as évekből, az 50. hangosfilm alkalmából, az egyik szép üvegezett keretben 24x32cm
Das Lot is nicht erreichbar
459892
11484
157
0
18000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Alfred Brehm: Az állatok világa I-XIX. kötet. Reprint kiadás (1 kötet kivételével teljes: 18.). Szép állapotú sorozat.
Das Lot is nicht erreichbar
485657
11485
157
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Victor Hugo: Nyomorultak. 1-4. hibátlan állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
485866
11486
157
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Banános-ládányi hagyaték könyv tétel, főként háború előtti 455793
11487
157
0
10000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Gárdonyi Géza munkái sorozat 18 kötete. Bp. 1924-1938. Dante. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben. Nagyrészt jó állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
485584
11488
157
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Shakespeare összes művei I.-VI. kötetek. Összes. Bp. 1961, Európa. 481662
11489
157
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy átnézetlen főként háború előtti könyveket tartalmazó tétel, jobb kiadásokkal
Das Lot is nicht erreichbar
465996
11490
157
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Külföldi regénytár sorozat 18 kötete. Révai 1906. Kiadói egészvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
462892
11491
157
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Ottlik László bevezetés a politikába egyetemi jegyzet 74 oldal-Kolozsvár 1941. + Ady Endre: Versek I-II. Bukarest, 1969 Irodalmi könyvkiadó
Das Lot is nicht erreichbar
472831
11492
157
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Közel 20 darabos vegyes könyv tétel, főleg moder darabok 381743
11493
157
0
5000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Új idők lexikona I.-IX. kötet. Singer és Wolfner Irodalmi intézet, Budapest 1937 Aranyozott kiadói egészvászon kötésben (hiánytalan kiváló állapotban) 438964
11494
157
0
28000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Franklin Társulat könyvtára - Magyar klasszikusok sorozat 1-40. kötet, egy kötet híján komplett sorozat. Bp., é. n., Franklin-Társulat Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. (hiánytalan kötetek, többnyire jó állapotban)
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse