Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 91

Magyar Lányok szerk Tutsek Anna 1922. évi teljes évfolyam. Keménykötésben (kötéstábla elvált, lapok jó állapotban)
11478.

Rufpreis:
2 000 HUF

Makkai-Szász: Erdély története 3 kötetben: Bp., 1988 Akadémiai kiadó. Szép állapotban
11479.

Rufpreis:
5 000 HUF

12 db vegyes könyv: Kassai diákok, Kétezer éves életstílus, Magyarok történelme, Magyar nyelvvédő könyv, stb.
11480.

Rufpreis:
800 HUF

11481.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

1929-1932 Paula Rost: Die Stimme der Freiheit szocialista lap 1-3. évfolyamok. csak 2 szám hiánnyal. 2-3 lap rossz állapotban a többi ép. 1. 2. évfolyamok aranyozott egészvászon kötésben / Paula Rost: Die Stimme der Freiheit Monatschrift gegen geistige und Wirtschaftliche Reaktion - socialist magazine. First 2 years bound in hard cover with one damaged issue, plus 3rd year with two missing copies
11482.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hugo Victor: A nyomorultak I-VIII. teljes, 4 kötetben, Christensen és társa (Gutenberg) - Globus könyvkiadó, dombornyomott kiadói egészvászon kötésben (egy kötés kissé foszlott)
11483.

Rufpreis:
1 000 HUF

1840 Henschel Francia-Német szótár 2 vastag kötetben / Henschel French-German dictionary Wien-Leipzig Sammer-Liebeskind 1840 1265p + 1315p
11484.

Rufpreis:
10 000 HUF

1966 Nők enciklopédiája  I-II. kötet Minerva Kiadó, Bp., Szántó Piroska grafikusművész rajzaival, kiadói vászonkötésben, jó állapotban
11485.

Rufpreis:
2 000 HUF

A műveltség könyvtára - Az ember II. sok képpel, Bp., 1905 Athenaeum, Díszes, aranyozott félbőr kötésben, jó állapotban
11486.

Rufpreis:
3 000 HUF

1918 Pesti Hírlap naptára az 1918. közönséges évre, Légrády Testvérek, Budapest, 6K.
11487.

Rufpreis:
1 000 HUF

1981 Herédi István: A szocialista gazdaság intézményi berendezésének eredeti, módosított és új felfogása, kiadói papírkötésben (számozott példány, 407)
11488.

Rufpreis:
800 HUF

3 db szocialista minikönyv
11489.

3 db szocialista minikönyv

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF