Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 91
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
422104
11478
144
Magyar Lányok szerk Tutsek Anna 1922. évi teljes évfolyam. Keménykötésben (kötéstábla elvált, lapok jó állapotban)
422916
11479
144
Makkai-Szász: Erdély története 3 kötetben: Bp., 1988 Akadémiai kiadó. Szép állapotban
385516
11480
144
12 db vegyes könyv: Kassai diákok, Kétezer éves életstílus, Magyarok történelme, Magyar nyelvvédő könyv, stb. 401736
11481
144
24000
401485
11482
144
1929-1932 Paula Rost: Die Stimme der Freiheit szocialista lap 1-3. évfolyamok. csak 2 szám hiánnyal. 2-3 lap rossz állapotban a többi ép. 1. 2. évfolyamok aranyozott egészvászon kötésben / Paula Rost: Die Stimme der Freiheit Monatschrift gegen geistige und Wirtschaftliche Reaktion - socialist magazine. First 2 years bound in hard cover with one damaged issue, plus 3rd year with two missing copies
401069
11483
144
Hugo Victor: A nyomorultak I-VIII. teljes, 4 kötetben, Christensen és társa (Gutenberg) - Globus könyvkiadó, dombornyomott kiadói egészvászon kötésben (egy kötés kissé foszlott) 400434
11484
144
1840 Henschel Francia-Német szótár 2 vastag kötetben / Henschel French-German dictionary Wien-Leipzig Sammer-Liebeskind 1840 1265p + 1315p
400200
11485
144
1966 Nők enciklopédiája I-II. kötet Minerva Kiadó, Bp., Szántó Piroska grafikusművész rajzaival, kiadói vászonkötésben, jó állapotban
430469
11486
144
A műveltség könyvtára - Az ember II. sok képpel, Bp., 1905 Athenaeum, Díszes, aranyozott félbőr kötésben, jó állapotban 398498
11487
144
1918 Pesti Hírlap naptára az 1918. közönséges évre, Légrády Testvérek, Budapest, 6K. 429967
11488
144
1981 Herédi István: A szocialista gazdaság intézményi berendezésének eredeti, módosított és új felfogása, kiadói papírkötésben (számozott példány, 407)
382553
11489
144
3 db szocialista minikönyv
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF