1928 A magyarság évkönyve az 1928-ik esztendőre a magyarság olvasóinak, Magyarság Lapkiadó Rt., számos korabeli illusztrációval, hirdetéssel, kiadói papírkötésben, jó állapotban
1929 A magyarság évkönyve az 1929-ik esztendőre a magyarság olvasóinak, Magyarság Lapkiadó Rt., számos korabeli illusztrációval, hirdetéssel, kiadói papírkötésben, jó állapotban
Turul Szépmíves Könyvek 5. - Csurka Péter: A két strázsa, Turul Szövetség Szépmíves Bajtársi Egyesületének kiadása, kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban
A Magyar Irodalom Tanítómesterei sorozat, Singer és Wolfner Kiadó, Bp. : Kádár Lehel-A három galamb + P. Gulácsy Irén-Hamueső, mindkettő kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kiváló állapotban
Magyar Mesgyén sorozat, Révai Kiadó, Bp.: Enczi Endre-Nyugati különítmény + Tóth László-A tehetségtelen, mindkettő kiadói vászon kötésben, jó állapotban
Turul Szépmíves Könyvek 3. - Matolcsy Andor: Start, a Turul Szövetség Szépmíves Bajtársi Egyesületének kiadása, kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban