Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 91

1924 Házi Kincstár - Az élet könyve II. kötet, ajándék a Nemzeti Újság és az Új Nemzedék előfizetőinek, papírkötésben
11526.

Rufpreis:
800 HUF

1928 A magyarság évkönyve az 1928-ik esztendőre a magyarság olvasóinak, Magyarság Lapkiadó Rt., számos korabeli illusztrációval, hirdetéssel,  kiadói papírkötésben, jó állapotban
11527.

Rufpreis:
1 000 HUF

1929 A magyarság évkönyve az 1929-ik esztendőre a magyarság olvasóinak, Magyarság Lapkiadó Rt., számos korabeli illusztrációval, hirdetéssel,  kiadói papírkötésben, jó állapotban
11528.

Rufpreis:
1 000 HUF

Turul Szépmíves Könyvek 5. - Csurka Péter: A két strázsa, Turul Szövetség Szépmíves Bajtársi Egyesületének kiadása, kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban
11529.

Rufpreis:
800 HUF

A Magyar Irodalom Tanítómesterei sorozat, Singer és Wolfner Kiadó, Bp. : Kádár Lehel-A három galamb + P. Gulácsy Irén-Hamueső, mindkettő kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kiváló állapotban
11530.

Rufpreis:
1 000 HUF

Magyar Mesgyén sorozat, Révai Kiadó, Bp.: Enczi Endre-Nyugati különítmény + Tóth László-A tehetségtelen, mindkettő kiadói vászon kötésben, jó állapotban
11531.

Rufpreis:
800 HUF

Turul Szépmíves Könyvek 3. - Matolcsy Andor: Start, a Turul Szövetség Szépmíves Bajtársi Egyesületének kiadása, kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban
11532.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF